Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek nevetni a...

Mikor kezdenek nevetni a babák hány hetes/hónapos korukban? 😍

Figyelt kérdés
Az én porontyom 2 hetes sokat mosolyog amit tud az egy viccesebb "hehe", ma láttam videót cuki nevető bébikről kíváncsi vagyok hogy az enyém mikor fog így nevetni 😍
2019. jan. 10. 09:39
 1/6 anonim válasza:
100%
Mosolyogni már születésük óta tudnak, sőt a méhben is mosolyognak már. Hangosan nevetni 3-4 hónaposan kezdenek.
2019. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan egyszer egyszer már kacagott.
2019. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 3 hónaposan kezdett nagyon sokat mosolyogni, holnap lesz 4 hónapos most kezd el nevetgélni 😊
2019. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos, még csak mosolyog, de nem csak úgy,hanem a hangunkra vagy ha meglát engem. Annyira imádom ezt a fogatlan kis mosolyt :D
2019. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagylány 4 hetesen kezdett tudatosan mosolyogni, az első nevetés viszont az 5 hónapos státusz után jött. Pont kérdeztem a védőnőt, hogy nem baj-e, hogy még nem kacagott sosem, erre itthon akkorát nevetett, mint a ház. 😄 A pici még pocakban, remélem, ő hamarabb fog nevetgélni.
2019. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermekem 3 hónaposan, második 4 hónaposan kezdett hangosan kacagni. Mosolyogni már pár hetes koruk körül elkezdtek. :)
2019. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!