Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagyon sokat mosolygó babák...

A nagyon sokat mosolygó babák vajon nagyobb korukban is ilyen jókedélyűek lesznek?

Figyelt kérdés
most 3hónapos a kislányom.a nagyobb kislányos anyukákat kérdezem,hogy mik a tapasztalatok? a kisfiam nem volt ennyire mosolygós-de a lányom nagyon.vajon már ilyenkor látszódik a személyisége?
2013. okt. 24. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is állandóan vigyorgott. Most 4 éves, nagyon vidám, barátkozós kislány. És rengeteget beszél. Csak akkor van csend nálunk, mikor ő alszik, vagy nincs itthon.
2013. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam kicsinek is és most 9 évesen is kis komoly úriember. A kicsi lányom 4 hetes korában már bazsalygott mint a vadalma, és most is mindig vidám, hihetetlen humorérzéke van, illetve hisztis és akaratos. 20 hónapos kis boszorkány.
2013. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem lány, hanem fiú, de első perctől kezdve mosolygós, barátságos gyerek. Most 16,5 hónapos. Igen, azt gondolom, hogy a személyiség már nagyon pici korban is megmutatkozik.
2013. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiú. 2 éves. Pici kora óta barátkozós, most is rögtön vigyorog, puszit ad annak, aki kedves hozzá. 3 hós babának szerintem még nem lehet pontosan kitalálni a személyiségét, de kb még 1 év, és közelíthetsz a valósághoz.

Gyerekként én pl. nagyon közvetlen voltam, odamentem idegenekhez fecsegni. Most is szívesen társalgok emberekkel, de nem vagyok az a rögtönbarátkozós típus.

2013. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!