Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyerekénél fenn áll...

Akinek a gyerekénél fenn áll valamilyen ételérzékenység, azoknál a közös ünnepeken (pl karácsony) figyel a család, hogy olyan étel (is) legyen, amiből ehet a gyerek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Ételerzekenysegre betegségre pl cukorbetegség igen,figyelek készülök.

Divatdietara nem, az a jaj most vegan leszek nos legyél de ne itt.

2020. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez alap kellene, hogy legyen, ez nem válogatósság, hanem betegség. A cukorbeteg nagymamámnak is veszünk külön diabetikus sütit.
2020. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván. Sőt, ha lenne is "divatvegán" a családban, lesülne a bőr a képemről, ha üres rizst kéne ebédelnie.
2020. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk meg arra is figyelünk, hogy ha valaki mondjuk nem szereti a gombát, akkor legyen más is. Egy sima családi ebédnél is. Vagy en nem szeretem a rizst, úgyhogy anyukam mindig süt krumplit is, ha megyek. Nyilván ha valaki vega lenne ő is kapna valamit, amit megeszik. Van cukorbeteg is a családban, rá is figyelünk, hogy legyen gullon keksz vagy valami a kávéhoz, ha külön süti nincs is.
2020. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Első, jó prolik vagytok, már bocs...


Mi még arra is figyelünk, ki mit szeret, nem szeret, hogy mindenki tudjon valami finomat enni. Nemhogy arra, ha valaki vegán, akár divatból.


De szerintem normáliséknál ez termèszetes.

2020. nov. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Bár az én lányom jelenleg még nem eszik mást anyatejen kívül de mivel tejérzékeny én diétázom. Én nem várom el hogy figyeljenek erre, bár ettől függetlenül meg szoktak kérdezni, hogy mi mehet mi nem, hogy készüljenek. Persze van olyan is aki nem foglalkozik vele, abból se csinálok gondot, de ott nem eszek.
2020. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
6: csakhogy vegánnak, vegetáriánusnak lenni nem "szeretem-nem szeretem" kérdése, hanem észjátszás.
2020. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

8-as, és mit érdekel, miért vegán?


Vegán és kész, nem az én dolgom megítélni, hogy komoly elvekből vagy észjátszásból teszi-e.


Én csak azt tudom, hogy ha meghívok valakit magamhoz, az azéet van, mert kedvelem az illetőt és szeretném, ha jól érezné magát. De még ha nem kedvelem, csak kötelező családtag, akkor is vagyok olyan figyelmes más ember iránt, hogy jól érezze magát a vendégségben.

2020. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Akkor majd eszi a köretet. Úgyis attól érzi jól magát. Mindegy hogy csak a köretet eszi, vagy főzök a kedvéért algapörköltet, az a lényeg, hogy ő megmutathatja, hogy különb, mint a többi elmaradott fajtársa.
2020. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!