Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1eves babatokkal hogy néz ki...

1eves babatokkal hogy néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
Mikor kel, miket csináltok egy nap, mikor fekszik? Felkel még éjszaka?
2020. nov. 2. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
9kor alszik el, nagyjából 1 óránként ébred éjszaka már 2 hónapja.. reggel 7-ig vagy 8-ig alszik így, aztán még kétszer alszik napközben 2 órát. Játszunk, könyveket lapozgatunk. Kukucs játék, kergetőzés, labdázás ilyenekkel töltjük az időt.
2020. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
9kor kelünk reggel és este 21-21:30kor alszik el. Nappal egyszer alszik 2órát fél 1-től fél 3-ig. Ez egy hónapja állt be,mióta egyszer alszik és nagyon jól működik. Azt hittem nekünk már sosem lesz napirendünk,de lám mégis. Éjjel nagyon sokszor ébred kb 8-10 alkalommal és csak cicivel alszik vissza,de ez mindig is így volt. Viszont teljesen megébredni az éjszaka közepén nem szokott,mindig azonnal vissza alszik. Hogy miket szoktunk csinálni az nagyon változó,igyekszem sokat vinni ide oda,főleg a levegőre mert elég hamar megunja a banánt a lakásban,túl sokáig nem kötik le a játékai és akkor itt nyavog,hisztizik már semmi sem jó. Úgyhogy sokat viszem sétálni babakocsival,megállunk a játszin,ahol a homokozót sajnos már a nyirkos idő miatt nem tudjuk használni,de beültetem a hintába,azt szereti vagy libikókáztatom. Imádja nézni a gyerekeket,szereti ha történik valami körülötte. Néha beugrunk a mamáékhoz,mert viszonylag közel laknak. Itthon bevonom mindenbe amibe tudom,szeret porszívózni. Főzni nem lehet tőle csak valami nagyon gyorsat,mert nincs el az etetőszékbe sokáig. Mi is labdázunk,képes könyveket nézegetünk,autókat tologatunk,dobozból dobozba pakolászunk. Baby taxival masírozik elég sokat,meg tologatja. 1 hete elindult,most az nagyon tetszik neki,hogy ő ilyet is tud,most nagyon gyakorolja. De elég ügyes,ritkán esik el és egyre többet van a lábán és kevesebbet mászik. Ajtókat szereti kinyitni,becsukni,fiókokból ki be pakolni. Szoktam neki betenni gyerekdalokat,egy pár percig nézi,táncizik rá de azt nagyon hamar elunja. Mesét nem néz,csak ha megszólal benne valami zene akkor oda fordítja a fejét de csak rövid időre. Napi 3 szor eszik szilárdat,azt amit mi. Püréket nem szereti,azt ki is hagytuk. Sokszor szopik,amit egyértelműen jelez,hogy mit szeretne. Rángatja a pólóm és valami fura hangot ad. Első szava még nincs,ami tudatos lenne. Egész nap karattyol össze vissza. Ennyi jutott most eszembe.
2020. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap múlva egy éves lesz.

6:30-7 körül kel.

Közös reggeli után önálló játék, amíg összekaparom a testem-lelkem darabkáit, és megiszom a feketebenzint.

Sétálunk a faluban, vagy ha kell, főzök, mosok, takarítok, addig alattam sertepertél, pakol, mászik, rakosgat, ácsorog, tépkedi a nadrágom, játszik a fakanalakkal, műanyag tálakkal, lavórral...

9:30 tízórai, majd alszik másfél órát, én meg folytatom a munkámat.

Felkel, közös játék ebédig.

Kimegyünk a játszótérre, vagy közös babázás egymásnál valamelyik anyukával

Alvás másfél óra

Uzsonna

Közös játék apával, majd fürdeti, addig én összepakolom a romokat

19:30 Fürdetés, vacsora, majd vagy apja, vagy én mesét mondunk/olvasunk. 20 órára általában kidől és nekünk szabad az este.

2020. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok, éjjel néha még felkel egy alkalommal, de hamar visszaalszik.
2020. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 és 8 közt kel, délben alszik másfél órát, aztán 10-kor tudjuk elaltatni, éjszaka pedig milliószor kel, szinte alig alszunk. :(

Nap közben játszunk a játékaival, játszóterezünk, babakocsizunk.

2020. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!