Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is volt erősebb...

Más babájának is volt erősebb hasfájása a rotavírus elleni oltás után?

Figyelt kérdés

Kislányom ma három hónapos, tegnap kapta meg a 2. adag Rotarixet. Az első alkalommal csak aznap este volt kis hasfájás, meg egy-két hasmenéses pelus. Most a második után tegnap is, meg ma is erősebb hasfájás volt, ma egész nap nyűgös, húzza össze magát, az előbb még a poci simogatás miatt is ordított. Étvágya van, egész nap szopizna, durva hasmenés nem volt, kb 2 db hígabb kaki összesen. Hője is rendben. Ha épp nem fáj a hasa, akkor jókedvű.

Más is tapasztalt ilyet?

Köszönöm szépen!



2020. nov. 3. 17:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem oltásellenességnek szántam, mindent meg fog kapni, ami ajánlott, egy szimpla kérdés volt, hogy másnál is előfordult-e.

2020. nov. 7. 22:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Jönnek a szuper anyukák,akik tökéletesek , legalábbis annak hiszik magukat. Drága anyukák,akik lepontoztok, (egyébként cseszek rá,mert nem ezért járok ide,de úgy látom nektek van időtök ilyenekre is) gondolkozzatok már el azon,hogy nem csak ti,de a gyerekeitek is tökéletesek es sajnos ez nem mindenkinek adatott meg. Szóval mi,akiknek a gyereke épp nem ugy viseli az oltást,vagy egyéb bármi mást,mint a ti tökéletes gyerekeitek , azért még nem kell másokat lenézni. És még valami. Nem állt szándékomban másokat lebeszélni az oltásról, én csak a saját tapasztalatom irtam le annak az anyukának,aki feltette a kérdést. Egyébként,ha téged nem érint, tovább kell lapozni és akkor nem lesz itt annyi konfliktus napról napra. Első válaszoló voltam. :)
2020. nov. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!