Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Ziaja termékeke...

Használ valaki Ziaja termékeket? Babámnak gondoltam venni. Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én, allergiás lettem rá, így a babánál már nem kísérleteztem vele.
2020. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretem őket, de a gyerek/baba dolgokat még nem próbáltam.
2020. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen termékük nem vált be eddig ezért a babámnak eszembe sem jutott kipróbálni.
2020. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a tusfürdőjét és az arckrémét. Babás termékeit nem próbáltam, jók amiket most használok.
2020. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kremmania.hu oldalon meg tudod nézni az összetevőit. Nekem az alapján a ziaja nagy csalódás, valamiért sokkal természetesebbnek gondoltam, érthetetlen hogy mit keres rákkeltő vegyületet kibocsátó tartósítószer egy kisgyerekeknek készült termékben.
2020. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Par eve vettem egy gyerektusfurdot toluk, mert kola illatu volt, es megtetszett, de egyebkent magamnak vettem, felnottkent. Nagyjabol 2-3 napig tudtam hasznalni, viszketo kiutesek jelentek meg rajtam :/ Kaptam a boltban ajandek termekmintakat is, azok kozul sajnos az arckremet is kiprobaltam, szinten viszketo, ego, piros foltos lett az arcom. Nem tudom mit raknak bele, de eleg durva.
2020. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem jó, egy babának nincs erre szüksége. A weleda ami jó viszont nagyon drága.

A rossmann saját márkás babydream extra sensitive tusfurdo és sampon nagykn jó áron van és szinte minden mentes. Nekünk jól működik már 8 hónapja. Babám minden mástól piros és pöttyös volt. Ettől sosem.

A dm babylove extra sensitive fürdető is ugyan ez és az is tökéletes.

2020. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magamnak találtam náluk jó dolgokat (arclemosó, sampon, arckrém, testápoló), de alaposan meg kell nézni az összetevőket, mert azért van egy-kettő náluk ami kiveri a biztosítékot. Babának éppen ezért nem is adom, a legtöbb babacuccukat még magamra sem kenném.
2022. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!