Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben hogy öltöztetitek...

Ilyen időben hogy öltöztetitek a 2 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Én plüss overált adok rá a hordozóban és egy plüss takarót. Bent a lakásban pamut nadrág és egy hosszú ujjú body. Ti mit adtok rá ilyen időben?
2020. nov. 5. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Én bent hosszú vagy rövid ujjú body, vastag mintás harisnya, pulcsi.

Ha nagyon hüsi van extra zokni vagy nadrág is megy rá.

Fontos a kor is szerintem.

5.5 hós folyton legurul a habtapiról és úgy félek hogy túl hideg a padló, de nem akarom túl öltöztetni sem.


Kint 10 fok van, bent 20-22.

2020. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22-23 fok van a lakásban, bent hosszú ujjú body és nadrâg van a kislányomon. Babakocsiban közepesen vastag overàl megy a benti ruhára és plüss takaró, lábzsâk + persze bélelt sapka.
2020. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bent 23 fok van. Hosszú ujjú body+nadràg vagy ujjatlan rugi. Vagy pedig ujjatlan body, hosszú ujjú rugi.

Ha sétálni megyünk, akkor a benti ruhára egy plüss overált adok és még betakarom egy takaróval. Ha csak autóval megyünk valahova, akkor a hordozóba beköthető bundazsákba rakom csak bele, overál nélkül.

És persze egy közepes vastagságú sapka.

2020. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok körül van a lakásban, hosszú ujjú body+ hosszú ujjú rugi, vagy hosszú ujjú body+pamutnadrág+ pamutfelső.


Kintre +1 nadrág, vastag pulcsi, sapka+ hordozóskabát, ha nem kendőben van, pléd.

Vagy plüssoverál, bár azt kevésbé szereti.

Bár a kommentek alapján lehet túlöltöztetem. O.o

6 hetes

2020. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó. Mi kicsit tudatosabban öltöztetjük kevésbbé melegen.


Angliában élünk és itt mindenki egy szál semmiben mászkál, a gyerekek is.


Én látom az előnyét, nem olyan fázósak, a jéghideg tengerben sikongatva pancsolnak a totyogósok, ha 10 fok felett nem feltétlen kell nekik kabát felnőttként. Ha már itt élünk, alkalmazkodunk. Anyukám mindig szörnyülködik, hogy szerinte alul van öltöztetve a gyerek, de nem jelzi, hogy baja lenne, fázna.

Ha a tarkója jó hőmérsékletű, elég a ruha rajta, azt meg te látod mennyi a jó neki, te vagy az anyja.

2020. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!