Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem arab, van egy kislány...

A férjem arab, van egy kislányunk. Kiköltöznétek a helyemben egy arab országba?

Figyelt kérdés
Ő szorgalmazza,mert ott jobbak az anyagi lehetőségek.Ugyanakkor féltem magam,és legfőképpen a kislányomat.
2010. aug. 9. 22:46
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék. Ott mások a szokások, a férjed is az ottani szokásokat fogja követni. Ha te nem tudsz megszokni ott, lehet,hogy haza sem jöhetsz,de a lányod biztosan nem hozhatnád haza. Ott az arab törvények az érvényesek.
2010. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Az en kedvesem is muszlin, eltem mar a csaladjaval, de a hazajukba, abba az orszagba nem koltoznek, meg a latogatastol is irtozom, de az en parom nem is tudna elkepzelni, hogy oda vigyen, mert o is olyan modern, hogy fraszt kap a muszlim hagyomanyoktol, nemhogy ott elni
2010. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja! Csak óvatosan!!!
2010. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Melyik arab országba? Követi a párod a vallást? Ha igen, tőled is elvárja? -bennem ezek merültek fel.

Vannak régi ismerőseim, akik a költözés mellett döntöttek, pozitív és negatív lett a vége...

2010. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mernék.Ne költözz oda semmiképp szerintem!
2010. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:
17%
Én elmennék a pics*ba innen
2010. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Első hallásra ne mennék

(arab országba nem, máshova igen)

2010. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
ESZEDBE NE JUSSON!!! Emlékszel, mi történt a Mehmed Karcsika nevű gyerekkel! Tán soha nem látja az anyja többet és az egész élete tönkrement. Mondjuk, én hozzá se mentem volna arabhoz, de itthon még mindig európai szabályok alatt van. De a saját terepén a nő nem ember, hanem a férfi tulajdona, az összes vallási szabályt köteles vagy követni. Ha összevesztek, örülhetsz, ha ép bőrrel megúszod. Senki nem áll majd melletted, nincs család, nincsenek barátok, nincs európai rendszerű élet. Egy élet tönkretételét semmilyen anyagi jólét nem kompenzálja. Ha a férjed szeret, itt marad veled, ha ragaszkodik ahhoz, hogy kimenjetek, menekülj!
2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék...szerintem te se menj!!! Nem mondom, hogy így lesz...biztos boldogok vagytok egyedül, de ha valami mégsem alakul jól köztetek, csakis te járhatsz rosszul. A kislányodat, a férjed engedélye nélkül többet nem hozhatod haza...én biztos nem kockáztatnám meg. Oké...anyagiak meg minden...de ha már költözni akartok, én mindenképpen európai országot tanácsolnék...sok országban sokkal jobbak az anyagi lehetőségek, mint Magyarországon. Az arab "világ"-ba én biztos nem mennék.
2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a "A Lanyom nelkul soha" cimu konyvet. Igaz tortenet. :( Bocsi nem jut eszembe az iroja.
2010. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!