Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Választanátok gyermeketeknek...

Választanátok gyermeketeknek muszlim vallású arab dadát?

Figyelt kérdés
Kisfiamat bölcsibe kellene adnom, de mivel az nem megfizethetö, ezért a dadát választottam. A dada muszlim vallású fityulás 34 éves nö. Nincs gyereke, de egy vetéléséröl tudok. Rámernétek bizni a gyereketeket. Itt értem alatta, miért nincs még gyereke? Most egy speciális filmre gondolok, ahol a dada el akarta kötni a gyereket. Egy muszlimnak megengedne ilyet a vallása?
2011. júl. 1. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol éltek honnan ismeritek azt a nőt,szimpatikus e nektek,és vannak e referenciái?
2011. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk, németben, aranyosnak tünik, a fiamon kivül van meg egy ikerpár akikre fog vigyázni, jol tud németül, van egy férje, es nemrég költöztek a mi környékünkre, ez elött volt egy vetélése elmondása szerint, de nem tudom, hogy az elsö-e. Ezért félek, hisz még azt se tudom igazat mond-e. Egyébként dadaközvetitö közvetiti ki. Valoszinü csak tul sok krimit nézek, de az ember a saját gyerekét mindennél jobban félti. Allitolag 14 éves kora ota él németben, ezért gondolom, hogy nem lépne már le arábiába.
2011. júl. 1. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Húúú, ez elgondolkodtató kérdés. Bennem fel sem merült, hogy elvinné a babádat, de ahogy így leírtad, tényleg kicsit félelmetesen hangzik.

Nem tudsz a közvetítő irodában utána érdeklődni, hogy volt e már korábban gyerek mellett és mennyire voltak vele elégedettek?

Én annyit tudok a németekről, hogy rideg, alig barátkozó népség, és az idegeneket nehezen fogadják be.

Abból a szempontból, hogy mindketten betelepültek vagytok, talán nagyobb az összetartás köztetek, mintha egy németet küldtek volna. Lehet, hogy ezzel a nővel jobban jársz.

A muszlim vallást nem ismerem, de nem hiszem, hogy bármelyik engedélyezné az emberrablást:) Amúgy ők szigorúbb szabályok szerint élnek mint mi, ezt vedd figyelembe.

2011. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mióta ismerik mióta vigyáz gyerekekre stb... ha 1-2 hónapja dolgozik A közvetítőnél akkor nem de ha vannak referenciái akkor igen...
2011. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem, tulságosan félnék
2011. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én simán. Mivel közvetítő közvetítette ki, ezért valószínű, hogy megbízható, és nyilvántartás is van róla. A gyerekkel nem hiszem, hogy bármit csinálni, ha meg megakarna lépni vele, akkor megtudnák keresni, mert tudják kit kell keresni. Kicsit túlaggódod, nem? :)
2011. júl. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Minden tovabbi nelkul!En USA-ban elek,nagyon sok a muszlim ismerosom.A no"k nagyon gondoskodoak,odaadoak.Biztos lehetsz benne,hogy ugy fogja szeretni a picidet,mintha a sajatja lenne!Tudod,kicsit meglepodom azon hogy ilyeneket feltetelezel rola..:DMar bocs!Nos..Hogy mit enged meg a vallas!:DA Katolikusoknak sem engedi a hutlenseget,lopast,tiszteletlenseget,gyulolkodest..Nezd meg legyszi,hanyan tartjak be a tizparancsolatot!:D
2011. júl. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen mostanában mindent tulaggo´dok! Köszi a válaszokat, és kicsit majd visszább veszem magam! :)
2011. júl. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!