Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért titok hogy egy arab...

Miért titok hogy egy arab pasinak szült gyereket?

Figyelt kérdés
Egyik (magyar)ismerősöm egy arab pasinak szült gyereket,de előttem ez titok.Miért?Van valami olyan vallási vagy egyéb ok amiért titkolni kell?
2010. jan. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ezt Ők döntik el.Már mint ők mondják el annak akinek akarják.De egyébb oka nem hiszem hogy van.
2010. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Lehet,hogy szégyenli.

Èn biztosan nem lennék büszke rá.....Elég különös népség kivétel nélkül mindeggyikük!!!!

2010. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

kivétel nélkül mindegyikük?? miért, te mindet ismered?

az én férjem arab, nagyon rendes, tisztességes, szorgalmas, szeretnivaló ember (a volt férjem viszont többször megvert, megalázott, azért váltam el tőle)


válaszolva a kérdésre, nincs semmi vallási oka, lehet, hogy tudja, hogy helytelenítenéd, és ezért nem akarta elmondani

2010. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A második szégyellje magát!

Az én férjem is arab, nagyon rendes ember. Mindenki tiszteli, szereti, aki csak ismeri.


A kérdésre válaszolva: nincs se vallási se egyéb ok. Az ismerősöd egyszerűen csak furcsa...

2010. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Biztos a családja miatt.

Az én nagymamám se mondta el a barátnőjének, hogy babát várok az esküvőmön pedig már 1 éve leelőlegeztük az esküvő helyszínét szóval nem a baba miatt házasodtunk össze. De a nagymamám nem akarta, hogy ilyeneket pletykáljanak (mert az öreg barátnő a hírmondó az utcában). Így utólag visszagondolva igaza volt.

2010. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!