Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázásra mit ajánlanátok 15...

Megfázásra mit ajánlanátok 15 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés

Nagyon megfázott szegénykém.Folyik az orra,alig kap levegőt.

Nyűgös is nagyon.Egyenlőre nem lázas.


2010. aug. 10. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
gyerekorvost
2010. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az orvossal már beszélve volt és azt mondta,hogy amíg nem lázas addig ne vigyük le.

Ezért gondoltam,hogy itt megkérdezem az értelmes embereket,hogy mit tudnának ajánlani.

Folyamatosan szívjuk az orrát meg nasivin cseppet kapott.Adtam neki panadol szirupot más nincsen itthon, most fogok menni a gyógyszertárba.

2010. aug. 10. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Cebionból van sima C-vitamin csepp is, meg multivitamin csepp is, nekünk azt ajánlott a doktornőnk annak idején.

Meg a Béres cseppet, gondolom már van 10 kiló a gyerkőc.

Azt úgy add, hogy C-vitaminnal együtt!

Egyébként nem sok mindent tudsz tenni.

Sok orrszívás, és Nasivin utána.

2010. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ha már felhívtad a dokit, akár meg is kérdezhetted volna, mit adjál a gyereknek :-o
2010. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Hú, Te szegény, megint belefutottál egy eszetlen kötekedőbe...

Én voltam, aki segíteni próbált...

2010. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem kötekedés, de hogy én soha nem kezelném a 15 hónapos gyerekemet egy internetes tanácsadó oldalon ajánlgatott vackokkal, az tuti...orvos/patikus...mindenki más csak vaktában lövöldözik...kicsit több felelősségtudatod lehetne
2010. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

11:49 itt nagyon jó tanácsokat szoktak kapni mert általában olyan anyukák válaszolnak akinek bizonyos vény nélkül kapható gyógyszerek és homeós bogyók be szoktak válni ilyen estben.Nem pedig ilyen nemnormális bunkók akik csak baszogatni tudják az egyébként felelősségteljes anyukát.Honnan tudod te milyen vagyok???Képzeld az orvos mondta,hogy ne vigyem le addig míg nem láz,és nem is fogom mert nem akarom,hogy a rendelőbe elkapjon még valamit.A gyógyszertárba pedig csak egy féle szirupot tudtak ajánlani,amit az én gyerekem gyomra nem bír.

A doki pedig nem ajánlott semmit a telefonba csak az orrszívást és a nasivin cseppet.


Kedves egyetlen válaszoló aki jó tanácsokat adtál köszönöm neked.

2010. aug. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!