Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamit ajánlanátok nekem...

Valamit ajánlanátok nekem sürgősen megfázásra?

Figyelt kérdés
Ma érzem hogy kicsit fáj a torkom és húz lefele az ágy és fázok,fejem is fáj Biztos hogy beteg leszek. Ezt jó lenne még gyorsan elkerülni hogy szülésre azért ne hót betegen menjek. Ajánlanátok nekem valamit hogy azért szülésre ne legyek beteg,kikúráljam magam? nem gyógyszerre gondolok mert azt nem szeretnék szedni. 39 hetes kismama
2011. okt. 5. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban kérezd meg,hátha van valami homeopátia.az echinácia szirup szerintem nagyon jó,csak nem tudom kismamák szedhetik -e
2011. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum (nem hittem benne de 2adag helyre tett már többedszer mert a 2.babám) ill.C vitamin nagyon fontos, és a torkodra valamilyen szopogatós cucc, nekem a legjobb a Mebucain (ez is önmagában helyre szokott tenni) napi 3-4db.
2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sinupret drazsé, ez egy gyógynövénytartalmú "gyógyszer". Nyákoldó, gyulladáscsökkentő.
2011. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az oscillococcinumról hallottam már. Abból mennyit kell egy nap bevenni?Hatásos?Lehet egyáltalán így az utolsó hétben szedni?Mára rosszabbul lettem:(nyelni nem tudok a fejem szétrobban, levegőt alig kapok még a fülem is el kezdett fájni. Remélem nem lázasodok be. A láz az árt a babának?

A másik kettőt nem ismerem de néztem a betegtájékoztatót és nem irják hogy lehet -e szedni.

2011. okt. 6. 07:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat hátha tud valaki valami hatásosat hogy pár nap alatt kikúráljam magam.
2011. okt. 6. 07:42
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Védőnőm azt mondta nem tud semmilyen gyógyszert ajánlani, sok kamillás citromos tea + feküdjem ki,be vált márt csak az orrom folyik.
2011. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gőzölj kamillával naponta többször legalább 15 percig. Engem ez mindig nagyon hamar helyretesz. És mellette igyál jó meleg citromos teát, közbe bugyoláld magad a takaróba, had izzadjad ki.
2011. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!