Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a babátok reakciója a...

Mi volt a babátok reakciója a legelső kóstoltatásnál?

Figyelt kérdés
Rizspépet adtam neki ma először, kb egy kiskanálnyit sem evett meg belőle, nagyon apránként adtam a szájába ls csakk grimaszkodott és rázta a hideg :D Direkt nem adtam többet, holnap már kicsivel megpróbálok többet adni neki, hátha már nem fogja ekkora sokként érni. Nálatok mi volt a reakció, aki ilyen péppel kezdte, mennyit adott neki először?
2020. nov. 11. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A nagylányom azonnal evett mindent, amit adtam, úgy kellett visszafogni. A kicsi kb 3 hétig csak nyalogatta a kanalat, nem jött be neki semmi elsőre.


Már nagyok, mindent esznek és a kicsi lett sokkal jobb evő. 😊

2020. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rizspépet az enyém is utalja. De minden mást azonnal megevett. Mondjuk az anyatejet és a tapszert se szerette... fura.
2020. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is fintorogtak első alkalommal de másnap már nem. Persze volt amit nem szerettek de először almát adtam mindkettőnek, azt pont szerették 2. naptól.
2020. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fintorgott, nem nyelte le. Majd még két hónapig ugyanez. Mindent kiköpdösött, ha esetleg néha kinyitotta a száját hogy beletegyek valamit. Átálltunk blw-re, az az első pillanattól kezdve tetszett neki. Pürét nem fogad el azóta sem, csak darabos ételt.
2020. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És 2. nap mennyit "kéne" megenniük? Mert szerintem ma sem volt több, mint tegnap..
2020. nov. 12. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Adj neki amennyit megeszik, aztán tapszert vagy anyatejet. Majd ha rakap a dologra egyre többet fog enni egyszerre.
2020. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nekem a kicsi szó szerint kóstolgatott 7-8 hónapos koráig. Ezek a hetek alatt a nagyon nagyon max 10 kanál volt bármiből, amit megevett.

A nagyobb mondjuk jól evett babaként. De a hatalmas különbség nem jelent semmit köztük. A kicsi most kezdett válogatni 3 évesen, eddig szó szerint bármit megevett amit kapott és pont a nagyobb volt kevésbé jó evő.

2020. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!