Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett anyukák nektek...

Baba mellett anyukák nektek hogy jut idő a háztartásra, magatokra?

Figyelt kérdés
5 hónapos lesz és első baba. Eddig ha kapkodva is de ki tudtam takarítani, mosni mikor elaludt, de magamra nem igazán jut idő nagyon. Mostanában viszont már enni se nagyon tudok úgy míg alszik, hiszen nehezen tudom elaltatni és kénytelen vagyok a hordozóba levinni. Így is kapkodás még az evés is. Félek hogy ez csak rosszabb lesz. Újszülött korában a hasfájással küzdöttünk de visszagondolva még mindig jobban el tudtam intézni dolgokat mint most. Anyósom szerint nem szabad egy percre se magára hagyni elvárja h egész nap foglalkozzak vele és ne mozduljak el onnan. De így még wcre se tudok elmenni. Attól még szerintem ugyanúgy el kell intéznem a háztartást . Ti hogy csináljátok anyukák ha egyedül vagytok?
2020. nov. 12. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Ne csináld,hogy nem eszel,mert úgy jársz mint én. 47kg ra lefogytam,csont sovány voltam,6 hónapos koráig alig ettem,totál lepukkantam. Nagyon sokat sírt a fiam,állandóan rajtam volt,letenni nem lehetett. Most 1 éves,már sokkal könnyebb,össze sem lehet hasonlítani az első fél évvel. Kb mindent tudok csinálni vele/mellette. Ha visszamehetnék az időben,tuti máshogy csinálnám. Előbb kötném magamra,mert nagyon jó tud lenni egy jó hordozó. Én már később kapcsoltam,hogy egy ilyenre érdemes beruházni. Plusz igenis leraknám amíg eszem vagy hajat mosok stb. Kibírja,nem fog belehalni. Csak akkor még nem is tudom miért nem csíntalan ezt. Tényleg nem tudom. Rástresszeltem ha sír. Mostanra össze szedtem magam,híztam is,jobban is nézek ki. Szóval egyél,nem lesz baja ha néha leteszed a kiságyba vagy viszed magaddal a pihenőszékbe. Gondolj arra ha te kikészülsz ki látja el egész nap? Ne várd ezt meg.
2020. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Koooooonyebb lesz, ahhh olyan jo hogy mar nagyobb!!!!

Megbeszelem vele, hogy varjon meg a szomyegen amig zuhamyzom es megvaaaar:) fantasztikus!

A tulelesre megy az elso 1,5 ev legalabbis nalumk ez volt!

2021. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!