Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig használtáto...

Mennyi idős koráig használtátok babátoknál az 1-es tápszert?

Figyelt kérdés

És milyen tápszert használtatok 1-nek?

És arra lennék kiváncs hogy a ti 1-es tápszeretek hány honapos korig ajánlot mert mi a BEBA ha start prot használom és az 7 hónapos korig van. De elvileg 6-hónaposkortol 2-est kell használni.


Bocsi ha kicsit bonyolult voltam


2010. aug. 10. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
10 hó
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A lánykám fél éves koráig kapta a Milupa HA 1-es tápszert.A dobozán addig ajánlott.Azóta a HA 2-es tápszert kapja.(egy éves koráig) További kellemes nevelgetést! :-)

2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Beba Ha 1-et használtunk hat hónapos koráig, aztán már a 2-est írta fel a doki.
2010. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 4hós korától 6 hós koráig kapta az 1-es tápszert, Milupát. Utána már 2-est vettem neki, mert az táplálóbb volt számára, mint az 1-es.
2010. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hónapos koráig itta a lányom a tápszert, mielőtt betöltötte a 6 hónapos kort hetente irattam fel és elraktároztam a receptekből. Nálunk mindenki így csinálja, mert ha hozzátplálod akkor a tápszerből elvesztett kalóriákat pótolod a hozzátáplálással. Nekünk ezt így a védőnő ajánlotta, be is jött. Mildibét ivott a lányom.
2010. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Humana HA 1-et adok neki, most 7 hónapos. Ezt 1 éves korig lehet adni, úgyhogy addig azt fogja kapni, mert a 2-es jóval drágább.
2010. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aptamil 1-est ivott, 6 hóig ajánlott, előtte kb. 2 héttel váltottunk, mert akkor épp akciós volt a 2-es.
2010. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!