Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi öt perc tévé sok egy 9...

Napi öt perc tévé sok egy 9 hónapos babának? Dúdolót néz amíg kávézok, nagyon szereti.

Figyelt kérdés
Youtubeon gyerekdalokat néz /hallgat kb 5 percig egy nap. Ennyitől ugye nem lesz baja? Nagyon örül neki, tapsol, lóbálja a lábát meg vigyorog. Nem mellesleg van 5 percem magamra, amíg nem áll fel mindenhova és sír hogy nem tud leülni...
2020. nov. 14. 08:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez tényleg csak 5 perc és nem nai 6 x 5 perc akkor semmi gond nincs belőle, az én babám is addig néz tvt amíg kávézom. Utána persze nem.
2020. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok, és én úgy tudom hogy inkább a régi TV volt káros a szemre stb a mai modern led tv kevésbé bár ez akkor sem mentség, hisz nem csak a szem, hanem az agynak sem tesz túl jót, meg egy babát még viszonylag sok mindennel le lehet kötni. De szerintem sokan túl tolják, ismerek olyat ahol az 5 éves gyerek sem nézhet soha tvt. Az Hogy korlátok közé van szorítva oké, na de hogy soha... Szegény gyerek nem tud az oviban mesehosost játszani a többivel mert azt sem tudja pl mi az a jegvarazs és társai. Sokszor sír ez miatt
2020. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Tényleg csak napi egyszer 5 perc, a többi csak hallgatás. Most 5 perc után el is fordult, már nem is nézi, csak hallgatjuk. Tudom, hogy káros az agynak, nem akarok kockáztatni, nyilván ahogy idősedik, nem fogom teljesen eltiltani a tévétől, szépen fokozatosan nézhet majd mesét.
2020. nov. 14. 08:15
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

Igen


Egy 9 hónaposnak le kellene kötnie a világnak a lakásnak 5 percre


Nem a képernyőnek


/ a 2 évesem pont a kávém alatt nèz mesét úgy, hogy van mellette egy hósom is ... szóval nem vagyok vaskalapos..

A kicsi autózik, könyvezik.. mászkál a dohányzóasztal körül..

2020. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2020. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Úristen...túlzás amit műveltek.
2020. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
4es... Mint írtam, le tudja magát kötni, ami azzal jár, hogy életveszélyesen mozog a lakásban. Egész nap követem, segítek neki ha nagyon nem megy leülni, azért azt nem akarom, hogy a járólapba b'ssza be a fejét. Azért szerintem megérdemlek öt perc nyugit, amíg megiszom a kávémat, vagy nem? Mártírkodás az anyaság?
2020. nov. 14. 09:02
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Nyugodtan nézesd vele a tv-t ,semmi baja nem lesz! Az aki azt mondja,ezzel kötöd le mert lustálkodni akarsz,nyaljon sót. Ő a tökéletes anyuka!!! Hagyjuk már.
2020. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
Én nem nézetnék vele képernyőt ennyi idősen. Enyém 4 hónaposan leköti magát 50 percig, amíg intézem a reggeli dolgaimat. És nem néz közben Tv-t. Ha félsz, hogy lebontja a lakást, tedd babakarámba vagy járókába. Adjál neki képeskönyvet. A gyerek azt szokja meg, amit megszokhatsz vele.
2020. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9es. Várom majd a beszámolót, amikor 9 hónapos lesz a babád, mennyire könnyű lesz neked lekötni, vagy járókába rakni 😉
2020. nov. 14. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!