Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a majdnem 3...

Normális, hogy a majdnem 3 hónapos babám még mindig óránként kér enni?

Figyelt kérdés

Teljesen anyatejes iszisz baba. Néha kibírja a 2 óràt, de legtöbbször óránként kér. Este viszont jól alszik, van, hogy 3-4 órát is.

Volt valakinek hasonló babája?



2020. nov. 14. 12:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát erre most mindenki azt fogja mondani, hogy normális. Mert végül is az. De szoptatna a fene óránként. Én ilyen lusta dög vagyok. Már rég hagytam volna a francba.
2020. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Van elég tejed? Gondolom éhes marad. De persze Isten őrizz, hogy a tápszert merje bárki javasolni, mer' akkor elmegy a tejed.
2020. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is csinálta ezt egy ideig, majd késöbb 2-3 óránként kérte. Ilyenkor is van egy növekedési ugrás, normális higy sokat akar cicizni


Első válaszoló, neked csak gratulálni tudok, hogy ilyen miatt simán feladnád, csak mert lusta dög vagy. De ha már lusta dög vagy, nem mindegy, hogy egyedül fetrengsz, vagy közben rajtad van a baba!? Végülis szerinted könnyebb kevergetni a tápszert, folyton mosogatni, sterilizalni stb :)

2020. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Az első válaszadón jót nevettem. Szívemből szólt. Ugyan ebben vagyok,mint te kedves kérdező,csak nekem már 4 hónapos a kislányom. Próbáltam a tápszert,de nem fogadja el. Ráadásul már másodszor léptem ugyanabba a gödörbe,mert nekem ő a második babám. A másik gyerkőcre így sokkal kevesebb időm jut,így ettől plusszban kivagyok lelkileg.
2020. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
3 szerintem igen, aki szerint nem, tegyen belátása szerint. A kérdező is.
2020. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

3#

Nekem full tápszeres a babám, mégse mosogatásból, sterilizálásból, és tápszerkészítésből áll a napom. Hihetetlen hogy még mindig ez megy. Szoptasson aki tud, ha pótolni kell pótoljon. Nem újkeletű ez, régen is pótoltak, mivel sokszor nem volt teje az anyáknak. Csak régen tehén tejjel, lótejjel, meg cukros vízzel, meg más anyákhoz vitték, stb.

2020. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Van elég tejem, nagyon szépen gyarapszik. A szoptatás se fáj, szívesen szoptatom, csak jó lenne, ha lenne egy kicsit több idõ magamra is :) Azért remélem lassan ahogy nyílik neki a világ ritkábban fog kérni. Már így is tapasztalok haladást mert olyan 2 hós koráig képes voot 40-50 perceket is szopizni, de már 10-20 perc alatt végez, éjszaka meg 6-7 perc :D
2020. nov. 14. 12:34
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Szépen gyarapszik, de azt óránkénti szopással éri el. 1 alkalommal mennyit szopik? Ha csak 50 milit, akkor persze hogy éhes egy óra múlva. Lehet rossz a techinkája, beszéltél szoptatási tanácsadóval? Nem akarok károgó lenni, de szerintem egy normális szoptatás 2-4 óránként esedékes, és max 15 perc alatt megvan.
2020. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
8 szerintem nem biztos hogy mindig eszik, amikor mellre kereckedik.
2020. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem irni hogy nyugodt tempoban szopizik nem siet sehova :) mostanaban sokat nezelodik es szokott konfortszopizni is neha. Ehes biztos hogy nem marad mert nem egy siros baba
2020. nov. 14. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!