Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hónapos és még...

Adri baba kérdése:

Kislányom 3 hónapos és még mindig 3 óránként eszik, Normális ez? Éjszaka is 3 óránként kel! Hiába akarok többet adni neki (130ml/etetés) Annál többet nem eszik meg!

Figyelt kérdés
Tápos baba..Hiába akarok többet adni neki(130ml/etetés)Annál többet nem eszik meg!!
2009. szept. 23. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hós koráig evett 3 óránként:)
2009. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális amit leírtál. Sok baba még 8-9hónaposan sem alussza át az éjszakát, nemhogy 3 hónaposan. Az én kislányom 5hónapos volt mikor áttért az éjjeli 1 evésre, de az mellett a mozgásfejlődés és a fogzás is bezavart, ezért ha nem enni kelt akkor másért... Még picike 3 hónaposan, ne várd el tőle. Adj még neki pár hónapot :o)
2009. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6,5 hó napos lányom sem mindig bír ki 4 órát, sőt éjjel 2x felkel.

Napjában egyszer eszik gyümölcst, a többi anyatej, még nem váltott ki egy szoptatást sem.

Próbáltam lefejt tejet adni neik esste a szoptatás után, de nem kellett neki.

2009. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális.
2009. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam lassan 4 hónapos, ő is 130-at kap, vacsira mondjuk befalja a 150-180-at is, mikor hogy. De van, mikor 2 órát alig bír ki kaja nélkül. Leginkább akkor, mikor nem alszik el játék után. Húznám az időt a következő etetésig de ordít. Hát megetetem... Mi is ébredünk éjszaka, hol egyszer, hol háromszor.

Ne aggódj! Minden rendben vele!

2009. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!