Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy chihuahua 3 hónapos kutyám kb fél óránként pisil (pelusra)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
igen...szted mekkora veséje van szegénykének?
2010. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ill. hugyhólyagja...
2010. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális. és örülj, hogy legalább pelusra végzi.
2010. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek kutya ha lusta vagy levinni sétálni?
2010. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:34

Olvasod? 3 hónapos a kutya! Még csak tanulgatja a szobatisztaságot.Fél óránként lehetetlen levinni, meg kel szoknia, mikor viszik le. Ha addig meg nem írja ki, ott a pelus. Egyébként nem csak kölyökkutyáknál használják, hanem beteg kutyusnál is. De valószínű neked nincs kutyád, így gőzöd sincs ezekhez a dolgokhoz.

2010. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*bírja ki
2010. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de képzeld van kutyám, és nem az első, és érdekes módon még életben van pedig első perctől kezdve kihordtam pisilni, és pár hét alatt meg is tanulta.

Én elítélem a pelenkát mert a gazdinak baromi egyszerű elkényelmesedni, ő is és a kutya is megszokja hogy ott a pelus, hideg van, esik az eső minek lemenni?

Az egyetlen ok amit elfogadhatónak tartok pelus használatára az a betegség, és sajnos ezzel már találkoztam. Hónapokig használtam a gerincsérült kutyámmal aki se a pisist se a kakit nem tudta tartani és folyamatosan folyt belőle minden.

Úgyhogy csak vigye le sétálni, szaladgálni, mert ha netán az ő kutyája is megsérül utálni fogja magát amiért nem mozgatta eleget most meg egy pisis pelenkán agonizál.

2010. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vmit nagyon félreértettél. éjjel ki viszi le kutyát vagy hajnalban? egy 3 hós kölyök kutya nem bírja ki reggelig, sőt sok felnőtt kutya sem! na ezért van a pelus vagy a macskaalom,hogy oda végezze a dolgát./estére/ érted már? vagy még nem?
2010. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én inkább nem is írok semmit, mert az előző válaszadómmal mindenben egyet értek, szóval felesleges lenne újra ugyanazt leírnom!

Ja és még annyit szeretnék mondani, a "kedves" válaszadónak, hogy sétáltatsd meg magadat is egy kicsit, hátha lenyugszol!!! :D

2010. okt. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!