Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy 5 literes Szentkir...

Kaptunk egy 5 literes Szentkirályi szénsavmentes vizet,14 hónaposnak már lehet azt adni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2010. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 en a 7 honapos fiamnak azt adom!ra is van irva hogy babaknak forralas nelkul adhato!biztos azert kaptad nem?
2010. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert ezen nem találtam,hogy írná rajta.Vagy csak nem olvastam el rendesen...
2010. aug. 10. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, szerintem nem érdemes hónapokon keresztül adni egyfélét, de miért ne adnád, amíg van. Az én fiam 3 hós kora óta csapvizet iszik, ha pedig nem vagyunk itthon, akkor ásványvizet, pl. amit te is írtál. Semmi baja, természetesen.

2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 évesnek már simán adhatsz bármilyen mentes vizet, és jó ha váltogatod az ásványi agyag tartalom miatt.
2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Az én kislányom is ezt issza, ha elfogy épp a Jana Baby víz itthon.
2010. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
off 22:28-as nem vagy semmi csapvizet adni egy 3 honapos babanak?miert teszed ezt a babaddal?
2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22.28-as vagyok. Gondolod, hogy tenném, ha kicsit is hinném, hogy ártok neki? Miért gondolod, hogy a csapvíz rosszabb, mint a babavíz? Egy laborban dolgoztam, amíg a doktorimat csináltam és amikor terhes lettem elmentem ismét, viccből vizsgálgattam babavizeket (ásványi anyag tartalom, bacik (E. coli), ilyesmi), meg ásványvizeket, meg csapvizeket. Hát, nem akarlak elkeseríteni a végeredménnyel. Bár én ettől függetlenül is csak csapvizet adnék. Ahol lakom nincs gond a vízzel. Szerintem kicsit túlgondolt ez... ahogy a többi babás kérdés is. Ne adj neki szamócát, meg narancsot, meg csak anyatejet, meg anyatejre nem lehet allergiás (hahaha), szóval sok butaság kering és mivel természettudományos-biológiai-laboros végzettségem van, sok csudát láttam már. Pl. a bio... haha (ja, egyébként kertész vagyok), na annál nagyobb rosszat nem tehetsz a gyerekeddel, minthogy mindig bio cuccokat adsz neki. A legnagyobb baci- és gomba forrás. Szóval sok tévhit van, szerintem az egyetlen menedzselhető mód, hogy ne tegyél rosszat a gyerekednek, ha nem leszel szélsőséges: kap biot is, meg nem is, meg anyatejet is, meg mást is, meg csapvizet is meg mást is. Mindent, mértékkel. Tudom ám, hogy nem leszek népszerű, sebaj. A babám 11 hós és soha semmi baja nem volt, mindent eszik (mindenből frisset, de semmi egyéb kikötés), odafigyelve, ha valamiről úgy láttam, hogy nem ok, akkor nem kapta.
2010. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!