Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ihat szentkirályi...

Tényleg ihat szentkirályi szénsavmentes ásványvizet a babám?

Figyelt kérdés

És forralás nélkül vagy forralni kell?

eddig jana babavizet ivott/tápszert eszik sajna/ezzel csináltam és ezt is itta teának 4 és fél hónapos baba.

Csak azért gondoltam mert ez olcsobb lenne.

Valakinek valami tanács?


2010. jún. 18. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én csapvizet forralok a kezdetektől. Annál nincs olcsóbb. :)
2010. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem még mert borzalmas vizkőves és nem is tetszik nekem ahogy felforralom a tetején ha lehült meg az ajján van a rengeteg vízkő sajna nem szivesen adom neki ez az igazság.Csak mig a jana 159 1 liter addig a szentkirályi pedig 95 a másfél.

És olvastam hogy nem kell forralni igaz ez?

Kőszőnőm a válaszokat.

2010. jún. 18. 13:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is csapvizet forralok.
2010. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy ihat.Felbontás után közvetlenül nem kell forralni,3-4óra elteltével már forrald.6hónapos kora után már a forralás sem fontos.Bármelyik ásvány vizet itathatod vele.Az én babám is szereti,mivel 18 hónapos,már a bubis ásvány vizet,és a szódát is kedveli.Én se teát,se szörpöket nem adok neki,én a vizet így bővítettem változatossá,mivel mindegyik ásvány víznek más az íze,csak mi felnőttek ezeket a halvány ízeket nem igazán érzékeljük.
2010. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is vízköves nagyon a víz, de azért forralok. Amúgy ha nincs időm simán Szentkirályit adok neki forralás nélkül. Rá is van írva, hogy lehet (a mostani focisokra nem, mert arra nem fért ki a szöveg). Nekünk nincs bajunk tőle, pedig 8 hetesek vagyunk.
2010. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Valaki aki esetleg ilyen vizet ad a babának?
2010. jún. 18. 13:18
 7/19 anonim ***** válasza:
Itthon csak Szentkirályit adok forralás nélkül(mindennap újat bontok neki, a maradékot én iszom :) )ez legalább hazai. Ha megyünk valahova akkor a kis Janát, kár, hogy a Szentkirályinak nincs kispalackosa. mert nagyon praktikus. Egyébként rajta van a palackon, hogy babának is adható. 6 hós a fiam
2010. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az van rá írva, hogy a felbontás után 24 órán belül nem kell fgorralni.
2010. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bocsi hamarabb jőttek a válaszok mint mire kiirram a kommentet.

Kőszőnőm szépen akkor szentkirályit adok a babámnak..

2010. jún. 18. 13:20
 10/19 A kérdező kommentje:
És mégegy kérdés a sima szentkirályi rozsaszin kupakos szénsavmenteset ugye?Nincs másik babás vize gondolom.
2010. jún. 18. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!