Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a "legjobb" babahordozó...

Melyik a "legjobb" babahordozó vagy babaülés 0-18kg kategóriában! Kinek mi vált be? Koraszülött lett a kisfiúnk majd ha eléri a 2,5kg-ot akkor hozhatjuk haza olyat szeretnék ami kényelmes neki és biztonságos is!

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Chicco Proxima gyerekülés. Meglepően kényelmes, állandóan alszik benne a fiam. Kb. 5 hónapos kora óta használjuk.
2010. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Concord ultimax, a legjobban kihasználható ülés
2010. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! A mi kisfiúnk is kis súllyal született és 2100 grammmosan hozhattuk haza. Mi sima hordozót használunk, amit a babakocsi vázára is rá lehet tenni. Coletto hordozó, 23.000,- forint volt, igaz ez nem olyan ismert, mint pl. a Maxi Cosi. Nekünk nem volt vele semmi gondunk.
2010. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. aug. 11. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Koraszülöttnek és újszülöttnek csakis a hordozó!


Az én fisfiam 4 hósan túlnőtt a hordozón, akkor tettük át a 0-18kgs Concord Ultimaxba.

Újszülöttként nem a legjobb, mert nem dől annyira, mint a hordozó.

2010. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyetek először hordozót, kb. 9-13 kilós koráig tudja használni majd, és utána, amikor kinőtte, jöhet az autósülés.

Hiába vannak 0 kilótól, akkor sem valók újszülöttnek. Mi 6 hónaposan tettük csak bele az Espiro optima ülésbe (0-25-ös, 30ezer), kisebb babának nem jók!!!

2010. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondok neked típust, csak annyit hogy a mi babánk is koraszülött volt és 2 kg-osan hoztuk haza, nagyon beleesett a hordozóba szegény, túl pici volt. A koraszülött osztályon a doki javasolta, hogy amig ilyen pici tegyek a hordozóba egy párnát hogy ne görnyedjen annyira bele. A párnát 2 hónapig tettük bele és úgy tökéletes volt neki. (az ikeás tarka azt hiszem 700 ft-os pont olyan széles mint egy hordozó.)
2010. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi olyan babakocsit vettünk, aminek a mózes része is beköthető volt a kocsiba, tehát mi abban vittük a babát, így volt a legkényelmesebb!! 6 hónapos koráig, utána autósülés 9-18 kg. BeSafe. (van ennek a modellnek 0-18 kg-ig is ülése)
2010. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mi Gracot használunk. Hogy van a BABA? Te, hogy viseled?
2010. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mózes párti vagyok, mi inkább abban vittük amíg pici volt a babám, a hordozóban talán összesen 3x, akkor is max. fél órára tettük bele.

A mi ülésünk Bébé Confort Iseos, nagyon nagyon szeretjük. Szerintem elég jól lehet újszülött szűkítővel is használni, bár amikor mi vettük, már jó pár hónapos volt a babám. Akkor csak a sima szűkítőt tettük bele már. Viszont akkor már pl. a Concord Ultimax kicsi volt, így szerintem azt nem lehet olyan sokáig használni (hosszra, méretre nagy volt a lányom, de kg-ra kicsi, ehhez a testalkathoz nekünk nagyon bevált az ülésünk).

Drukkolok, hogy minél előbb hazavihessétek!!

2010. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!