Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a tabi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a tabi? Melyik a legjobb fogamzásgátló tabi?

Figyelt kérdés
Most szeretnék felíratni dokival, de nem tudom helyesen teszem e. 22 éves vagyok és még kb 2 évig nem akarok babát. Biztonságosabb, mint a gumi óvszer? Ha elkezdem szedni mikortól leszek teljesen védett?
2009. aug. 21. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
google. erőltesd meg magad, ne mástól várd hogy kiszolgáljon.
2009. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
tabi:D lol, milyen sokáig tartana leírni hogy tabletta...
2009. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
ezek aztán válaszok! :D milyen szánalmasak vagytok. nem azt kérte hogy oltsátok le hanem hogy válaszoljatok... Amúgy szerintem nyugodtam szedj tabit, biztonságosabb mint az óvszer.
2009. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Használtad az oldal keresőjét? sztem nem, napi 20 ilyen kérdés van
2009. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

Hàt, ha még nem akarsz babàt, akkor valoban helyesen teszed, ha tablettàt iratsz fel.

Viszont az baromsàg, hogy felteszed azt a kérdést, melyik a legjobb...Mindegyik jo, nem nem biztos, hogy mindenkinek ugyanolyan jo, ezért hagyatkozz az orvosodra, aki majd eldonti, melyik lenne a legjobb neked...

2009. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
19%
A teletabi
2009. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Látom ide csak nem túl magas értelmi szintű emberek írogatnak válaszokat.Ha normális választ nem tudnak adni, miért írogatnak? Nincs jobb dolguk gondolom. Amúgy igen, megnéztem google-ban is, de kíváncsi voltam más emberek véleményére is. Van több fogamzásgátló és az érdekelt volna ki milyet szed, kinek mi vált be, esetleg mellékhatások. "Teletabi"???? Jah, hogy te még azon nőttél fel. Én még a régi magyar meséken. IQ szinted hanyas drága?
2009. aug. 21. 13:14
 8/25 A kérdező kommentje:
10:36-os köszönöm szépen! Látom te érettebb és értelmesebb vagy jóval mint ezek. Konzultálni fogok az orvossal is, csak kicsit tájékozódni szerettem volna előtte.
2009. aug. 21. 13:18
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
utálom ha valakiben nincs annyi önállóság sem hogy maga nézzen utána a dolgainak. beírja keresőbe és kidob ezer találatot ahelyett hogy tőlünk várja el hogy mi tegyük meg ezt helyette.
2009. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Olvastad a kommentemet? Megnéztem a google-t, de személyes véleményekre voltam kíváncsi. Tanulj meg olvasni!
2009. aug. 21. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!