Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recsegnek- ropognak az izuletei?

Recsegnek- ropognak az izuletei?

Figyelt kérdés
5hetes babamnak 3napja a semmibol elkezdtek recsegni az izuletei, mindenhol, valla, labfeje, kezfeje terde. Normalis ez? Emlekeim szerint volt ilyen a tobbi gyermekemnek is, de az 7-9eve volt es nem vagyok biztos benne.
2020. nov. 27. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyermek orvost, vagy védőnőt érdemesebb erről kérdezni szerintem. Nekem legalábbis az lenne az első gondolatom.:)
2020. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos gyerekdoki heti 3 delelott van es idopontos. Gondoltam ha 10en irjak itt h nekik is, akkor nem varok 2hetet h gyerekdoki is megerositse. Vedono 3x jott es elbucsuzott h eddig tartott a munkaja. Kulfoldon elunk.
2020. nov. 27. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ekkora babánál normális. Az enyémmel is ez volt. Én megkérdeztem az orvost és azt mondta nem gond, majd elmúlik. És tényleg elmúlt, de azt már nem tudom, hogy mikor.
2020. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!
2020. nov. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!