Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Én 130 kilo vagyok de nem a...

Én 130 kilo vagyok de nem a kövérségem miatt hanem mert 2m magas vagyok és testépítéssel foglalkozok de nem találok nekem való mtb-biciklit mert nem túl erősek szét tekerem őket recsegnek ropognak az újabbak is?

Figyelt kérdés
Szóval tudtok nekem egy erős felépítésű hosszú távon kiszolgáló mtb biciklit ajánlani?

2016. szept. 10. 20:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha pénz nem számít, akkor valami titánvázas, pl. Van Nicholas.
2016. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet erre a sportban hamarabb fognak válaszolni.


Attól függ mire akarod használni.Szerintem valami komolyabb aluváz, duplafalú normális terepre kitalált felniknek bírniuk kell a súlyodat, ha nem állatkodsz.

2016. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Titanvazat keruld....nekem 2is megadta magat (carraro mtb elrepedt, morati outi ugyanugy)...

Versenykategoriat keruld, es a karbon alkatreszeket is...inkabb legyen nehez de tartos....kozepes aluvaz, alu kiegeszitok, deemax kerekek, saint/hone vagy Barmien freeride 2tanyeros hajtas, levegos 32es becsuszoju telo pl.reba, stb stb...szval inkabb konehez de atombiztos dh/fr alkatreszek

2016. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajna elkell hogy keserítselek, a legtöbb bringa 100kg-ig terhelhető. Egyedi gyártókkal kell probálkozni.

Hazai gyártó a yasec.

Esetleg probálkozhatsz gyári vázak megerősitésével.

De akkor is kérdés marad hogy mennyit bír az alkatrész...nyilván azok is ebben a suly birásban mozognak.

Bizonyos alkatrészek vannak amik birják a kiképzést,de teljes szett nem hiszem hogy lenne.

2016. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!