Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában recsegnek ropognak...

Mostanában recsegnek ropognak a csontjaim, valamilyen porcerősítő segítene?

Figyelt kérdés
Igazából már jóval régebben is, térdem például guggolásnál, könyököm, vállam, még lehet normális? 18 vagyok, rengeteg szénsavas szart ittam régebben, valószínűsítem hogy ezért lehet ez az egész. Porcerősítőt eddig azért nem vettem mert mindenki mást mondott ilyet pedig nem akarok találomra választani. 90kg körül vagyok, 187cm F

2017. szept. 7. 19:22
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Biotech arthro guard jó szokott lenni
2017. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csontjaid nem recsegnek ropognak... max az ízületeid... a recsegés ropogós hangot pedig nem az ízület, hanem a körülötte lévő szallagok és folyadékok adnák ki... ha olyan kopásod lenne, hogy súrlódik az ízületed, akkor beszarnál a fájdalomtó és kisebb gondod nagyobb lenne, mint hogy eddzél e...
2017. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!