Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbséggel született...

Kis korkülönbséggel született babák anyukái?! Terhesség alatt nem éreztétek, hogy ez nem fog menni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van egy 1-1,5 éves örökmozgó (hiszti és dackorszakát élő )gyermeked, aki mellett nemhogy pihenni nem lehet, de elég kimerítő fizikailag és szellemileg is és a testvér a pocakban.

Én rettenetesen félek, hogy nem bírom végigcsinálni. Amikor fáj a hasam, nem tudok leülni, mert minden pillanatban készenlétben kell lenni a nagynál.

Tudom, mi vállaltuk, de ilyenkor mit lehet tenni?

Amikor a nagy alszik én is pihenek. Reggeltől estig ketten vagyunk.

Semmiféle segítség nincs.


2010. aug. 11. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello sorstárs:-) De,néha én is ezt érzem,hogy ez nem fog menni...néha tök optimista vagyok,vagy ezt nem is nevezném optimizmusnak,inkább ugy vagyok vele,hogy lesz ami lesz.Ráadásul mi egy házépités kozepén vagyunk,azt sem tudom hol fogunk lakni,mire megszuletik a pici,itt kell még maradnunk,vagy mehetunk a házba.Hány hetes vagy?Én 33
2010. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én csak 10., de úgyérzem sokszor, hogy bármelyik pillanatban elvetélek.

Egyfolytában hányingerem van, hulla fáradt vagyok, folyton alvás helyett is pisilek, és félek, hogy mi lesz később, ha már most ennyire nehezen bírom.

Hasam akkora, mint egy 20 hetesé.

Legalább te már túlvagy a nehezén.

Te emelgeted, cipeled a nagyobbat? Milyen egy napotok? Mennyi idős?

2010. aug. 11. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,túl lehet élni,én vagyok az élő példa.3,5 év alatt 4 gyerekem született- a kicsik ikrek-,úgyh volt alkalmam megtapasztalni a kis korkülönbség gyönyöreit.:))Az eleje elég zúzós,de aztán hamar lefoglalják egymást,és sokkal könnyebb lesz,majd meglátod.Kitartás!
2010. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kitartás, elég fárasztó néha nálunk is egy nap és vannak napok mikor azt érzem én kész vagyok.....

A gyerek rohan én meg totyogok utána.

Például a múlt héten alig aludtunk, mert kijött két foga egyszerre.

Amúgy én 28 hetes vagyok a nagy pedig 19 hónapos.

2010. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Csatlakozom. 10 hónapos a lányom és 11 hetes terhes múltam. A lányom egy örökmozgó, de alapvetően egy jó gyerek, bár néha tud hisztizni, nem panaszkodhatom. Segítségem is van. Néha parázok hogy hogy fogom bírni, milyen lesz, és főleg azért izgulok, hogy a lányom ne érezzen kevesebb szeretetet, odafigyelést. Remélem hamar megszokja majd hogy van egy kistesója. 17 hónap lesz köztük.

Biztos menni fog, hiszen van akiknek ikreik vannak, biztos az sem lehet könnyű, és mégis boldogulnak!

Szép és boldog babavárást és jó babázást!

(nekem szinte eszembe sem jut hogy terhes vagyok...)

2010. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Igyekszem őt minél kevesebbet emelgetni,mostanában elég nyűgös,hisztis,ezt nem birom,falra mászom tőle.Ma éjjel is 3x kelt,és rejjel fél 6 iga aludt....nem tudom mi baja van egyszerűen,egész nap szenved,isztizik,visit,kivéve amikor eszik alszik vagy játszom vele,de ugye nekem van itthon más dolgom is,mert senki nem csinálja meg helyettem...
2010. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!