Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babának a terhess...

Lehet baja a babának a terhesség alatti diétától?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, hogy nem lenne gond ha kevesebb kg-al szülnék, mint amivel terhes lettem, mert volt már nála erre példa. Ezzel célzott arra, hogy diétáznom kéne.

Most 99kg vagyok, sajnos rajtam maradt az első gyerekkel felszedett súly.

Attól félek, hogy a zsírban felhalmozódott és hirtelen felszabaduló vitaminok a véráramba kerülve átjutnak a babába is és mérgezést okozhatnak. Vagy ebből is igénye szerint kapna a baba? Mivel azt mondják, hogy annyit kap a vitaminokból, amennyire neki szüksége van. Ezzel sem lenne másképp?


2011. okt. 25. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lehet, hogy szénhidrát diétára gondolt? Nekem ezt javasolta az orvosom, mikor várandós voltam. 3 hét alatt fogytam 3 kg-ot, sosem éheztem, a babám 4 kg-al született. Bár +30kg-ot híztam, de toxiémiás voltam, a sok víz okozat a nagy súlygyarapodást.
2011. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakembert bevonsz, akkor biztos lehet úgy csinálni, hogy ne legyen gond. A 99 kg már egészségügyi kezelést is indokol, így biztos lenne orvosi (ingyenes) megoldás. Először talán a háziorvossal kéne konzultálnod, hogy hova fordulhatsz
2011. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

minden kórházban van diabéteszes doki.

én cukros voltam terhesséegm alatt, nekem sokat segítettek mit hogy kell enni és hogy kell számolni a szénhidrátot. de azt tudd, hogy nagyon nehéz lesz!

én 48kg-al lettem terhes, 56-al kerültem be a diabetolóiára, kapásból fogytam mert szó szerint éheztem :D pedig magamhoz képest sokat ettem, 160CH-t naponta, csak ugye úgy volt elosztva, hogy mindig éhes voltam.

62kg-al mentem szülni, mondhatni semmi felesleg nem volt rajtam, a 170cm-el még a pocakom is eltűnt rólam :)


ez a fajta diéta biztos nem árthat és ha orvosi felügyelet mellett csinálod akkor a picur is biztonságban lesz, arról nem is beszélve, hogy sokkal jobban fogod érezni magad :)

2011. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, biztos, hogy fel fogom keresni.Erre nem gondoltam.
2011. okt. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!