Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne venni karácsonyra...

Mit lehetne venni karácsonyra az egy éves babámnak?

Figyelt kérdés

Valami nagyon szépet szeretnék neki venni, amivel majd sokat tud játszani. Kisfiú, 1 éves lesz december végén.

Én elektromos autóra gondoltam de a párom nem akarja mert hogy nincs elég hely a lakásban. Az ár kB 100.000 ftig gondoltam.



2020. nov. 29. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
93%

Ismerős család vett egy hasonló autót a kislányuk első szülinapjára. A gyereknek nem tetszett, félt tőle. Próbálták megismertetni vele, nem sikerült. Nem érdekli. Ott van az autó a többi játék között. Úgy vannak vele nem baj, legalább van neki, majd jó lesz később a tesóknak..


Én is inkább valami foglalkoztató játékot javasolnék, azok jobban érdeklik még őket ilyenkor. Az én lányom tanulókutyust és egy másik játékot kap.

2020. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
100%
Tanuló kutyát, kismotort, műanyag nagyobb traktort, autót kaptak. (Fiúk). Nekem eszem agában sincs elektromos autót venni nekik, megtehetnénk, de inkább rollert kapnak majd, futobiciklit is nagyon szeretik. Gyerekeknek jobb a mozgás, sokkal jobban örülnek ilyeneknek.
2020. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
73%
Forma bedobót, tanuló kutyát, bébitaxit, kemény kötésű könyvet, kicsiknek való építő kockát. Lányom ezeket kapta majd egyévesen.
2020. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ezeket fogja kapni tőlünk és a többi csaladtagtol: kismotor, építőkocka keszlet, formabedobo játék, zenélő játék, barkácsolos játék, könyvek
2020. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
69%
#24 Milyen barkácsolós játékot vettetek? Én is azt szeretnék az 1 éves fiaimnak, de még nem tudtam választani.
2020. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Az a baj, hogy nálunk apuka már mindent megvett neki. És szó szerint mindent. Van beszélő kutyánk, 2 hinta, mászó maci, építő, formabrdobo meg még kB 100 másik dolog. Elolvastam az összes kommmentet és tényleg aranyosak vagytok de nincs olyan a felsoroltak között ami nálunk már ne lenne meg. Ezért gondoltam ilyen kisautora, de valószínűleg inkább nézek valami mást meg veszek neki sok ruhát. Lehet néha túlzásba viszem

Van mici mackós jelmeze 40 ezerért, első közös karácsonyos ruha az egész családnak stb... De hát ilyen a legtöbb anya, nemde? 😘

2020. nov. 29. 10:02
 27/76 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem ilyen az összes anya. Komolyan, muszáj minden mellé árat írnod? Rajtad kívül senkit nem érdekel.
2020. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:
De kedves vagy
2020. nov. 29. 10:09
 29/76 anonim ***** válasza:
100%
Mi varázspallót vettünk, ezt még nem olvastam az eddigi kommentekben.
2020. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonykor volt a fiam éppen egy éves. Matatófalat kapott, szerette. Még manapság is szívesen elpiszmog vele.
2020. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!