Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne venni karácsonyra...

Mit lehetne venni karácsonyra az egy éves babámnak?

Figyelt kérdés

Valami nagyon szépet szeretnék neki venni, amivel majd sokat tud játszani. Kisfiú, 1 éves lesz december végén.

Én elektromos autóra gondoltam de a párom nem akarja mert hogy nincs elég hely a lakásban. Az ár kB 100.000 ftig gondoltam.



2020. nov. 29. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük a kisfiad nem lesz ilyen butácska mint te vagy. De sanszos, hogy így lesz hisz tőled ezt látja.

Amúgy nagyon sajnállak téged, hogy ez a legnagyobb problémád, hogy hova költsd a férjed pénzét.

2020. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
És még mindig nem érted. Nem menő kell, hanem aminek örül és tud vele mit kezdeni.
2020. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom nagyon szereti a tologatós kerekes játékokat, így Montessori favonatot kap és egy kockát, aminek az oldalain készségfejlesztő feladatok vannak. Arra lehet pakolgatni kis kockákat. Próbálj inkább ahhoz igazodni, mi az, amit szeret, milyen fejlesztő játékokban akarod, hogy ügyesebb legyen. Szerintem az elektromos autóhoz még egyrészt pici, nem fogja érdekelni se értékelni.
2020. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy kamu az egész és trollkodik, mert unatkozik a kérdező így vasárnap. :D
2020. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
85%
Nem érted igaz? Egy gyereknek nem az ár a lényeg, meg hogy menci legyen. Szegény gyerek egy kapzsi, tehetetlen felnőtt lesz aki csak a tárgyakat látja majd fontosnak. És nem az ő hibája hanem az ostoba anyjáé.
2020. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
82%
Miért szórod azt a pénzt ami nem a tiéd? Ezek szerint te egy tanulatlan, lusta ember vagy aki életében nem dolgozott meg semmiért mert minden az ölébe hullott. Gondolom a házasságod sugardaddyn alapul.
2020. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:
Nem csak szép vagyok.... Apa azt mondta hogy ő megveszi a gyereknek a kocsit, én meg veszek neki más játékokat. A vörös keresztnek is adakozunk úgyhogy szerintem nem vagyunk szemetek.
2020. nov. 29. 12:47
 48/76 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező tényleg ne vidd túlzásba. Hidd el, nem fogja sokáig érdekelni az az autó, csak rongyrázás és pénzkidobás. Inkább vegyél neki hasznos, ügyességi, fejlesztőket, amik segítik a szem-kéz koordinációt, a motorikus készségeket. Olvass utána a neten, nagyon jó kis fejlesztő játékok vannak!
2020. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok többé mert sok az irigy ember. És nem, nem apám dug hanem a férjemet apának szolitom... Minden jót nektek!
2020. nov. 29. 13:04
 50/76 anonim ***** válasza:
17%
Jaj ne foglalkozz ezekkel :/ Itt nem szabad elmondani, hogy van pénzed, mert virtuális máglyára tesznek! Aki itt gazdag mer lenni a sok tyúk legszívesebben kitépné az ember haját. Gusztustalan ez az oldal, és egyre rosszabb lesz :(
2020. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!