Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne venni karácsonyra...

Mit lehetne venni karácsonyra az egy éves babámnak?

Figyelt kérdés

Valami nagyon szépet szeretnék neki venni, amivel majd sokat tud játszani. Kisfiú, 1 éves lesz december végén.

Én elektromos autóra gondoltam de a párom nem akarja mert hogy nincs elég hely a lakásban. Az ár kB 100.000 ftig gondoltam.



2020. nov. 29. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
98%

Ő még abból nem sokat ért.

A csillogó, gyönyörű karácsonyfa is elkápráztatja.


Elektromos kisautót 3 éves korában vennék neki, amikor már

olyan fejlett a mozgáskoordinációja, hogy térben is, távolságban is tud tájékozódni,tudatosan tudja mozgatni, irányítani a kis kezével, lábával.

2020. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
97%

1-es vagyok.

Elég neki egy kis műanyag "futómotor", amivel akár a bútornak is nekihajthat, nem okoz sem önmagának, sem a bútornak sérülést.

Azok között is vannak jópofák, színesek.


Nagyméretű, babalegot vennék neki, és hasonló fejlesztő játékokat,

melyekkel együtt játszhatunk, építhetünk, rakosgathatunk.


Kicsi még a komolyan játékokhoz és járművekhez. Ne siettesd, alkalmazkodni kell a természetes fejlődési tempójához.

2020. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Van olyan kisautó ( Porsche) amit az anyuka távirányítóval tud irányítani, és a gyereket is nyilván be lehet kötni. Gondoltam milyen jó lesz furikazni a környéken, úgyis most minden nagykn érdekli. De a párom sem akarja meg anyám is azt mondta hogy hülyeség mert mist mászik, később jarni tanul úgyhogy én csak furikazzak az én kocsimmal. Ebben igaza van,de nagyon szeretnék neki venne valami szépet. Itt lesz az egész család és nem akarom higy mindenki azt nézze higy a gyerek nem kap semmit vagy valami bovli, olcsó....
2020. nov. 29. 00:25
 4/76 A kérdező kommentje:
2020. nov. 29. 00:33
 5/76 A kérdező kommentje:
Ezt most találtam talán valami ilyesmi jó lenne? Nem is tudom.. Elég bizonytalan vagyok
2020. nov. 29. 00:34
 6/76 anonim ***** válasza:
95%

Ha arra kell, hogy a rokonok és ismerősök előtt lehessen villogni, akkor nagyszerű.

Ha a gyereknek szeretnél örömet szerezni, akkor vegyél neki olyan dolgot, aminek örülni is fog.

2020. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
95%

Ja hogy a család lássa, hogy van pénz... akkor vegyél neki egy lovat, az nagy is, drága is és még szép is.


Komolyra fordítva, legalább a párosnak meg anyukádnak van annyi esze, hogy az egy éves gyereknek olyan mindegy, milyen pelenkába kakil, lehet az gucci is, csak neked számít.

Az egész család azt lássa hogy nem kap semmit... akinek picit is helyén van az értékrendje,nem ezt nézi.

2020. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyant szeretnél amivel sokat tud játszani, akkor az elektromos autó nem az.


Te írányítod?

Az inkább lenne a te játékod🙂

1-es nagyon jó ötleteket adott.

2020. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
97%
Minden ismerősöm akinek egy éves lett a fia, autót kapott, mert lehet mutogatni és mehet instara. Mi megbeszéltük hogy nekünk felesleges, ezért kap 1-1 készségfejlesztő játékot karacsonyra és utána a szülinapjára. Rokonoktol is be van rendelve autós szőnyeg, játék kisautó, meg még tuti meglepik pár random játékkal, ennyi bőven elég lesz neki, úgyis az összes játékát fél óra után megunja. Még kap pénzt is a déditől, azt befektetem neki. Mondhatnám hogy a karácsony nem az anyagiakról szól, de ez csak az én véleményem, mindenki arra költi a pénzét, amire szeretné, de engem már nem vezetnek meg a fogyasztói társadalom trendjei.
2020. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk kislányunk van.


Hintalovat kap.

2020. nov. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!