Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem belföldi...

Ajánlanátok nekem belföldi nyaraláshoz helyszínt ahol az üdülési csekket is elfogadják, bababarát és lehet kérni teljes ellátást? Olyan 80ezer/2fő és kb egy hétre mennénk

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi sárvárra a hotel arborétumba megyünk 1évesemmel hármasban. Voltunk már ott korábban (még baba nem volt) és tetszett. Állítólag adnak babaágyat, etetőszéket, kiskádat. Apartmant foglaltunk, így főzni is tudok ha muszáj, de mosogatni mindenképp kell majd. Reggelit (bőséges) és "útibatyut" adnak naponta. Ez utóbbit vacsira gondoltam eltenni, és a fürdőben ebédelünk, ami kb 2000-3000 Ft max. Van félpanzió is, rengeteg kajával (mi nem bírtuk megenni...), de az drága. És lehet igényelni kuponfüzetet is (fürdőjegy, pezsgő, masszázs, belépők vannak benne. wwww.hotelarboretum.hu
2010. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katka25 válasza:
én úgy kerestem kimondottan hogy beírtam a google ba hogy belföldi nyaralás bababarát üdülési csekk és így dobott ki nagyon sokat.
2010. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Majd keresgélek. Sajnos Sárvár nagyon messze van tőlünk.
2010. aug. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!