Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül melyik név a legjobb?

Ezek közül melyik név a legjobb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Magor
Hunor
Endre
Gergő
Bendegúz
Gergely
József
Bulcsú
112 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Az is számít, hogy a vezetéknévhez hogy passzol.
2020. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb? Ezek közül 1 van ami vállalható
2020. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Derjaderja ***** válasza:
100%
Gergely, Bendegúz
2020. dec. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Fiunk Bendegúz. Imádjuk 😍
2020. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam örök szerelem név az Endre 🥰
2020. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezetéknév függő is, de összességében mind vállalható nevek. A Józsefre nyomtam, de csak mert pár éve egy színdarabban olyan kedvesen mondta az egyik szereplő a másiknak hogy "édes József", hogy nagyon megtetszett. A Józsi meg Joci nem, csak így, hogy József. Nem a kedvenc nevem, de kedves, és olyan kevés szavazat árválkodott rajta :D
2020. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én a Gergelyt választanám,ha csak egyet lehet választani ezek közül.
2020. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Hunor, Gergely, és Endre tetszenek nekem a legjobban; ezek gyönyörűek. Gergő számomra egyébként a Gergely beceneve; tehát ha ezt választod; én mindenképpen Gergely nevet adnék hivatalosan, becézve lenne Gergő, Geri, Greg:):):)

Asszem a Hunor és a Gergely közül választanék egyébként , de az Endre is nagyon gyönyörű, de talán a Hunor és a Gergely egy hajszállal jobban tetszik. :) De amúgy pedig meg például próbálj ráhangolódni édesanyaként, édesapaként, hogy teszerinted melyik név lenne a legjobb a gyermeknek. Szerintem lehet így is pl eldönteni. :) Vagy pl van egy könyv, ami úgy kezdődik, hogy nevet adnak a főszereplőnek, de ez úgy történik, hogy születése után ránézéskor amilyen név eszükbe jut a szülőknek; és akkor mondja az egyik szülő, hogy "Anna, nem igaz?" És akkor erre mondja a másik szülő, hogy "Inkább Anikó." És akkor mondja a másik szülő, hogy "Igazad van, tényleg inkább Anikós, mint Annás." És akkor tehát születése után a gyereknek milyen név jutott eszükbe a szülőknek. És akkor tehát nem gondolkodtak előre, hanem megnézték, hogy milyen név fog rá majd illeni, ilyen asszociációból. Tehát , hogy úgy ránézésre milyen név passzolna hozzá, úgy döntötték el, előtte nem gondolkodtak rajta; csak születése után.

2020. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Menőcsajszi72 ***** válasza:
100%
Magor gyönyörűűű!
2022. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!