Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sarokdöntéses cipők közül...

Sarokdöntéses cipők közül melyik a legjobb árat és minőséget tekintve?

Figyelt kérdés

Télire fog járni a kisfiam valószínűleg és azt mondták az egyik boltba, hogy sarokdöntéses cipőt kell vennünk, mert a bokája eléggé befelé áll. De azt is mondták,hogy otthon járassam szandálba és télire vegyek csak neki egyszerű cipőt, mert abban úgysem fog sokat menni. Viszont otthon ha a saroksöntéses szandit a lábára adom az sokat fog javítani a lábán.

Ti mit javasoltok?



#sarokdöntéses
2013. aug. 26. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a Szamossal nagyon meg voltunk elégedve, azt tudom ajánlani.

Mondjuk nekünk az is fontos volt, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy gyógycipő, mert a fiam már nagyobb volt, amikor hordania kellett és a Szamosból találtunk olyat, ami rejtett szupinációs/szupinált (nem tudom melyik a megfelelő szó) :)

2013. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen tanácsokat nem épp a boltban érdemes összeszedni. Nézesd meg ortopédorvossal, hogy valóban szüksége van-e gyógycipőre, mert ha nincs, akkor többet ártasz vele, mint használsz.
2013. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!