Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond, ha 15 hónapos babám nem...

Gond, ha 15 hónapos babám nem játszik rendesen pl. építővel, autókkal vagy homokozóban?

Figyelt kérdés
Lehet valami probléma, ha még nem játszik "rendesen" kisautókkal vagy építővel illetve bármi egyébbel? Homokozóban is csak a homokot szórja, semmi nem érdekli csak a labdák meg a zsinórok a lakásban. Nem lehet leülni vele játszani vagy mesekönyvet nézegetni, sem homokozni. Amúgy egy teljesen makk egészséges, értelmes, érdeklődő gyerkőc, rendesen fejlődik, szépen megy, néhány szót mond. De olyan furcsa és zavaró, hogy míg a többi korabeli gyerek eljátszik szépen a maga módján az én fiam nem.
2010. aug. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a fiaddal. Adj neki tejfölöspoharakat, és hasonló dolgokat. Lehet,hogy azzal jobban elfog játszani. Az én lányom 13 hós. Most a sláger a kulcskarika és a tépkedni való papír. A többi játék csak percekig érdekli. A kicsik csak azzal szeretnek játszani,ami érdekli őket. Rájuk kell bízni,mert így lesznek később önállóak és kreatívok.
2010. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 hónapos kisfiam ugyan azt csinálja mint a tiéd + mellé még szeret dolgokat össze ütögetni és csapkodni az asztalt, széket, stb. Vettünk neki egy kis zenélős villogós dobot, azt püföli. A homokozóba még túl kicsik a "rendes" játékhoz. Majd talán jövőre már sütnek nekünk homok sütit vagy ilyesmi. Szerintem teljesen rendben van a kisfiad, aggodalomra nincs okod egyáltalán. Egyébként eljátszik magában egy ideig?
2010. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, eljátszik magában de szinte sosem valami játékkal csakis berendezési tárgyakkal, műszaki dolgokkal :D
2010. aug. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!