Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gyártanak tejpépet, ha...

Miért gyártanak tejpépet, ha nem lehet adni a babáknak mert tejalapú?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Azért mert sokan ennek ellenére adják!!

Rengeteg anyuka van, aki nem foglalkozik ezzel a tej dologgal, hiába mondja a normálisabb gyerekorvos meg védőnő, akkor is adja mondván úgyse lesz tőle semmi baja..:(

De hallottam olyan gyerekdokiról aki 2-3 hónapos gyerekeknek KECSKEtejet meg tehéntejet javasolt...hát "gratulálok" neki :(


Egyébként van HA-s tejpép. Lényege ugyanaz mint a HA-s tápszernek.Talán milupa

2008. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

tejalapú???

Ezt nem nagyon szokták közölni.Szerintem sokan nem is tudnak erről.

2008. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A tejpép ugyan olyan tejalapú mint a tápszerek! Tehát adható a babának. És sajnos a nem anyatejes babáknak erre is szükségük van egy idő után. Az, hogy egy anyukának nincs egyáltalán vagy csak alig teje, erről senki nem tehet. Ha van tejed örülj neki, hogy azzal táplálhatod a babádat, de ne nézd le azokat az édesanyákat akiknek pótlásra van szükségük ahhoz, hogy gyermeküket táplálni tudják! És ne is riogasd ilyen hülyeségekkel amiket írkálsz. A mai tápszerek és tejpépek, rizspépek jó minőségűek, nem a baba ellen vannak megcsinálva, hanem a baba érdekében. Az áruk pedig azért ilyen borsos mert a gyártók tisztában vannak vele, hogy akinek muszály az úgyis megveszi.
2008. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó válaszoló : máramelyik tejpép ugyanolyan...rengeteg olyan van amelyik teljes tejporból áll...csak ezt sajna sokszor nem nézi meg senki.

És nem mindegy az sem, hogy egy tápszeres babának MIKOR kerül az étrendjébe a teljes tejporból álló tejpép mondjuk..:(

Sajnos sokszor minden más (gyümi, főzi ) előtt már tejpépet kapnak a tápszeres babák is. na mindegy,itt nem erről van szó, de azért nem butaság egy az egybe a kérdés.

2008. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A MILUPA gyárt babatejből tejpépet, nekem ezt ajánlották. Ha jól tudom módosítják a tehéntej összetételét, hogy megfeleljen a babáknak. 5,5 hónapos a kislányom és fürdés előtt kapja és imádja.
2008. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
17.50-es vagyok. Igen valóban meg kell nézni mindennek az összetételét, és ha minőségi terméket vásárolsz akkor is! Amit nem írnak a dobozra azt úgysem tudjuk. Én mindíg megnézem minden terméken, hogy mit tartalmaz. Ez vonatkozik arra is amit én és a férjem eszünk. A tápszeres babáknak pedig sajnos szükségük van tápszerre is és egy idő után tejpépre is. Ez van. De alapjában véve azért elég jó minőségűek a mai termékek. Én még nem ilyen tápszert kaptam 32 évvel ezelőtt és mégis itt vagyok, pedig nem sok esélyt adtak annak idelyén az életben maradásra.
2008. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!