Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt anyatejes...

Mennyi idős volt anyatejes babád, mikor először adtál neki tejpépet? Melyiket adtad neki?

Figyelt kérdés
Az én babám most 7.5 hónapos, bevallom idegenkedem tőle, h műkaját egyen, de annyit bukik, és este is felkel és rengeteget bukik. A pép sűrűbb mint az anyatej, szóval jobban eltelítené, nem kelne föl annyiszor és kevesebbet bukna. Vagy ez hülyeség lehet? Mit tegyek?
2011. okt. 10. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

így van ahogy írod. enyém majd 8 hónapos volt mikor rizspépet vettem neki (tescoban lehet kapni, vaníliás)

imádta! már bánom, hogy nem előbb... :)

2011. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig tudtam szoptatni, utána már nagyon kevés volt a tejem, nem volt elég neki, nem gyarapodott szépen.Vaníliás tejpépet kapott először, 5 hónaposan, de csak azért, mert akkor már csökkent a tejem mennyisége, és a védőnő ezt tanácsolta, mivel akkoriban semmilyen tápszert nem fogadott el.Azt mondta, ez van olyan tápláló, mint a tápszer, és az íze hasonlít az anyatejéhez.Milupa vaníliás tejpép volt.Most már egy éves múlt, mindet próbáltuk, a sztracsatellás a kedvence.
2011. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy segít, de azért egyáltalán nem biztos. Engem is rábeszéltek, hasonló indokokkal A bukás nem múlt tőle, csupán a tejpép jött vissza. Amikor adtam tejpépet, a szokott 2-3 éjszakai ébredés helyett vagy 10x felébredt...Szóval nem adtam többször. És láss csodát, másnap "csak" a szokott 2-3 ébredés, gyors cicizés volt. Szóval biztosan a pép miatt kelt annyiszor.

Persze, kipróbálhatod, vagy ön vagy nem, a babán múlik.

2011. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább Sinlacot írass föl ez is sűrű, töményebbre is tudod csinálni. gyümölccsel keverve finom. de nincs benne allergizáló dolog.
2011. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!