Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki vett a babájának habtapi...

Aki vett a babájának habtapi szivacs puzzlet, hol és mennyiért vettétek? Ha veszek és csak a parkettára teszem le és nem szőnyegre akkor mennyire puha, ha mondjuk elborul a kicsi nem üti meg nagyon a fejét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk laminálton van. Nagyon jól tompít.Én nyaralás alatt vettem, de papír boltban is van.Úgy 2000 Ft körül van csomagja. 10 kocka van egy csomuiban.
2010. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szivacs:D Vagyis hab no:D Olyan puha,hogy hojjoj ^^ Én amúgy, röhögj ki de 100ft-os boltban vettem egy ezresért:)
2010. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
eső vagyok. Nem mindegy hogy mekkora és hogy milyen kirakó. Az állatos nekünk olyan van, az drágább.
2010. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Auchanban vettem.Egy csomag 990 volt, amiben 10 db van.Állatos.
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nekünk is laminált parketta van, akkor biztos jó lesz!
2010. aug. 11. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
21:06-os vagyok.Elég puha ahhoz, hogy ne koppanjon a baba feje.Mi szeretjük használni.Most a bútor mellé tettem, mert a kicsim kapaszkodva jár.Nem üti be így annyira a fejét, ha netán elesik.
2010. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi olyat vettünk ami állatos, és kis apró darabokból áll. Az auchanban épp ma láttam 999ft-ért egy csomagot. De ilyet szerintem ne vegyél, én is megbántam anno, bevásároltam belőle, de 2 hét múlva felszedtem. Az puhaságával nem volt baj, mert nem ütötte meg magát, de annyi kosz meg morzsa beleragadt, hogy nem volt elég mindig felporszivózni alatta, hanem a kis darabokat egyenként le kellett törölni mert rátapadt a morzsa statikusan. Nem beszélve arról hogy 2 percenként szedte apró darabokra a kislányom. Nagyon idegesitett, ezért felszedtem. Ezen kivül volt disney-s habtapink is, ami teljesen egyben van, az nagyon jó, de az elég drága is volt.
2010. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 26 db-os, betűs van. Épp most akarom eladni 3000 Ft-ért. Megvettük anno, aztán rá egy hétre elkezdett kúszni a kisfiam, és kb. 2 percig tartózkodott rajta. Úgyhogy most ott áll a szekrény tetején. (Ha érdekel, írok privit.)

Ezen kívül van 10 db-os számosunk, az azért van kirakva csak a nappaliban, mert azon vannak a játékai.

2010. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont azt akartam megkérdezni, hogy az Auchanossal megvagytok e elégedve, hogy érdemes megvenni az olcsóbbat most?
2010. aug. 11. 21:40
 10/15 A kérdező kommentje:

banyuci!

Végül is érdekel, csak azt meg tudod mondani, hogy egy kocka hány centis? Hogyha össze van rakva akkor mekkora kb? És hol laktok? Mi Bp-en.

2010. aug. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!