Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 honapos baba ehet spenotot...

7,5 honapos baba ehet spenotot? Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy kezdhetem a tejtermékek bevezetését. Persze nyersen tehéntejet ne adjak, de fözelékbe mehet. Merjem ugy csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Merjed, Az enyém már 4 hósan kapott tejet,és nincs semmi baja. Most 13 hónapos.
2010. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merjed persze, főleg ha a doki mondta. Mi ilyenkor már natúr joghurttal és lecsokizott rudival is próbálkoztunk.
2010. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen az oké,hogy joghurt,turo meg ilyenek,de itt tehéntejröl van szo amit,állitolag csak 1 éves kor után lehet.igy nem értem,hogy fözelékbe mért lehet?ugyis tej a tej vagy nem?
2010. aug. 11. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki szarjon sünt. Te pedig ne adj neki tehéntejet. Nem mintha tuti baja lenne tőle, de minek kockáztatni?
2010. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem adnék Neki.

Az én fiam 8 hónapos, én is el akartam kezdeni a túrót és joghurtot, de a mi gyerekdonkink még ezekre is az mondta, hogy várjak vele. Lehet, mert eddig csak anyatejes volt, se tápszer, se tejpép.

2010. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Főzelékbe sem lehet. Az ugyanaz, mintha forralt tejjel itatnád. Aztán tulajdonképpen azt csinál mindenki, amit akar. Ha egy éves korig nem ajánlott, akkor én egy éves korig nem fogom adni neki, még főzelékbe sem.

Egyébként meg főzelékbe ha kell, akkor én rizstejet használok.

2010. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak, már ehet spenótot.
2010. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!