Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg számít a csúfolás?

Tényleg számít a csúfolás?

Figyelt kérdés
A férjem csomó egyébként szép nevet szavaz le azért mert , hogy így meg úgy csúfolni fogják, ilyen szóvicc szerűen...
2020. dec. 6. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Bármelyik nevet lehet csúfolni
2020. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Tök mindegy, hogy miért szavazza le. Ha bármelyik szülő azt mondja egy névről, hogy nem, akkor azt a másiknak tiszteletben kellene tartani.

De egyébként számít, mert a gyerekek valóban nagyon kegyetlenek tudnak lenni egymással. A férjed ezt nem akarja, mert valószínűleg volt rossz tapasztalata.

2020. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom mint a 2, a kedvenc nevemet is elengedtem mert a férjemnek nem tetszett. Minden nevet lehet egyébként csúfolni de azért nem mindegy, hogy mivel, ha ő valaminél azt érzi, hogy gáz akkor azt próbáld meg tiszteletben tartani. Biztos van olyan is ami neki tetszik de neked jut eszedbe róla valami kellemetlen dolog.
2020. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekek kegyetlenek tudnak lenni. Eszembe jut egyik volt ált.sulis osztálytársam, akit Emőkének hívtak. Már viszonylag korán elkezdett nőni a melle, picit mollett is volt. Emlőkének csúfolták az osztályban.
2020. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Az én gyerekkorom tönkretették a csúfolódással. Egyébként meg nem biztos hogy ami neked szép név az a nagy többségnek is az.
2020. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Írj pár példát, hogy jobban lássuk mik azok a csúfolható nevek.

Kata-Kaka?

Mónika-Pónika?


Mert szerintem is bármelyik nevet lehet csúfolni. Nem a nevétől függ, hanem a személyiségétől.

2020. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja én Zsófi vagyok,mindig ZsóFIKA voltam. :) annyira nem viselt meg.
2020. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Réka vagyok és (marha)répa voltam 😅
2020. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Zita. Szerencsére nem különösebben csúfoltak, de páran azért bepróbálkoztak a paraZitával. Szerintem sem mindegy, hogy mondjuk egy Kandida vagy egy Orália szintű névről van szó, vagy olyanok, mint amiket eddig írtak a válaszolók.
2020. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Szóviccek is vannak már. Érdemes őket figyelembe venni, mi is végig vettük, hogy miket ismerünk és amire volt elsőre csúfolódásunk vagy valami retardált szóvicc azt félre is dobtuk.


Imre, pattanj a fütyImre.

Kira, bukj a kuKira.

Emese, ennek a fele sE mese.

Attila névre azonnal ugranak a "kecske-asztal" sztorival, Andrásokat mindig Bandinak becézik.

Botond -> Kotond

Réka -> Béka, Répa

Bálint -> maszturBálint

Mátyás -> Matyi (ez egy utaló szó a maszturbálásra, nem csak becenév) , Ratyi-matyi

Ákos -> Mákos, Rákos


Hányszor elsütötték a sötét osztálytársaim kölyökként..

De tudok még nagyon sok névre. Ezeket mind ki is zártuk mindig.

2020. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!