Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babanal is lehet...

Anyatejes babanal is lehet rendszert tartni mar az elejetol?

Figyelt kérdés

Elso gyeremekem extrem koraszulott volt, tok szepen volt tejem, adtak neki a pic-en szondan, de mire 2,5 honap utan hazajottunk addigra a fejes kevesnek bizonyilt es elment a tejem igy lett babam tapszeres. Sajnaltam nagyon h nem tudtam szoptatni de mindegy igy alakult viszont a tapszerrel annyiszar szuperul tudtam tartani a 3 orankenti evest, max fel ora alatt megette az adagjait mindig es nagyon jol be tudtunk allnk egy rendszerre es sziper kiegyensulyozott kisbaba volt, mindig tudta mikor van eves es sose sirt a ketto kozott


Most a masodik gyermekemet varom mar a 37.heten vagyunk :) es remelem most is lesz tejem es ot fogom tudni szopratni viszont egy felelmem...

azt latom h az anyatejes babak 1-1,5 oraig esznek, rengeteget csungnek az anyjuk mellen, a komfortszopizasrol nem is beszelve... en ezt el se tudom kepzelni, ha eleve ha 1,5 oraig eszik akkor teljesen elcsuszik a 3 orankenti eves... meg en nem akarom h akkoris a mellemen legyen ha nem is ehes...

szoval a kerdesem h szopis babanal hogy lehet rendszert tartni?? En meg nem lattam egy ismerosomnel se h sikerult volna es ez eleg nagy felelmem mert az elozo gyerekemnel annyira jol ment igy minden persze sokkal farasztobb ejszaka tapszert csinalni aztan elmosni a cumisuveget stb mint ha csak mellretrszed aztan kesz...


2020. dec. 7. 14:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezen valaszok alapjan eldontottem h tuti nem fogok szoptatni... szepen lefejem aztan cumibol fogja megenni.

Koszonom szepen a hozzaszolasokat

2020. dec. 8. 14:14
 12/14 anonim ***** válasza:

Huh, sok mindent eldöntünk szülés előtt, aztán majd élesben kiderül!:)

Én szeretek szoptatni. Nem gondoltam volna, h.így lesz. A sok rémtörténet miatt szerintem. De szerencsére lett tejem, meg egy ügyes babám, aki jól szopizik. Jó érzés, amikor hozzámbújik arra a 20percre, amíg eszik. Meg pl.oltàsok után megvigasztalódik.

2020. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem, ha lesz bőven tejed, akkor azért próbáld meg a szoptatást, utána még dönthetst másképpen. Lehet, hogy olyan babád lesz, aki az elejétől rendszert fog magának kialakítani- mert van ilyen is 🙂 -,maximum a komfortszopizást szabályozd, ha azt te nem szeretnéd. Én nem vagyok egyik módszer ellen se, olyan megoldást kell találni, ami mindkettőtöknek jó. Viszont az anyatej mellett kitartanék, mert hiába szuper tápszerek vannak, azért az anyatej az anyatej (szerintem).🙂
2020. dec. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

12

Detto. :)

Most hasfájós és a foga is jön. 2 napja megint cicin lóg,mert nyűgös és csak cicin nyugodt és úgy tud pihenni. Nekem is könnyebb mert nem sír egész nap.

2020. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!