Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés a tejem? Kisbabám 4,5...

Kevés a tejem? Kisbabám 4,5 hós csak anyatejes. Igény szerint szoptatom, be is állított egy 3 órás rendszert kezdetben.

Figyelt kérdés
Mostanában néha óránként eszik, néha 4 óránként. Havonta 40-50 dkg-ot hízik, nem sok. Férjemmel vékony testalkatúak vagyunk, próbálom ezzel nyugtatni magam. Kevés lehet a tejem? Vagy miért eszik ennyire össze-vissza?
2010. okt. 18. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.szerintem már nem igazán lakik jol az anyatejtől. miért nem probálod meg a hozzátáplálást? szerintem már lehetne. de ezt te döntöd el! vagy irass fel neki tápszert!
2010. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyi idősen ez a hízás tökéletes!!!
2010. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jóllakik a tejcitől,mert jókedvű,mosolygós.van tejem,tápról szó sem lehet.azért bizonytalanodtam el,mert össze-vissza eszik.
2010. okt. 18. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
én fiam is ennyi idős, és semmit nem hízott az uccsó 2 hónapban :( így én a hozzátáplálás mellett döntöttem. mind2en férjemmel vékonyak vagyunk. van tejem, és cicizik is, éjjel is majdnem másfél óránként keltünk, mióta eszik (3 nap) már csak 2X kel éjjel. nagyon ügyes, és szerencsére mindent eszik :)
2010. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi hízás elég. Már nem hízik olyan sokat, mert lemozogja. Az én kisfiam 4 és fél hónapos, és szintén így eszik. Van, hogy óránként van, hogy több órát is kibír. Szerintem nem lehet éhes, ha mosolyog és jó kedve van. Ha éhes lenne, hidd el azt tudatná veled egy óriási sírással. Lehet, hogy sokszor amikor mondjuk óránként kéri a cicit, lehet, hogy nem is eszik, csak a cici és a közelséged az ami kell neki. Vagy az is lehet, hogy olyankor csak szomjas volt.
2010. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én is erre gyanakszom,hogy inkább a közelség és "cumi" funkciója van az óránkénti szopinak...ha elmegyek vele valahova sétálni,boltba,stb,akkor kibír simán 3,akár 4 órát is..

A másik meg tényleg az,hogy rengeteget mozog.Hasról hátra és fordítva még nem,de 180 fokban a kiságyban minden nap sikerül neki :)

2010. okt. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!