Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, hogy altassam az...

Nem tudom, hogy altassam az egy évesemet, mert mindenhogy rosszul jön ki. Ti mit csinálnátok másképp?

Figyelt kérdés

Az egy alvás még kevés neki, mert negyven percnél képtelen többet aludni, ha fejreállok is. De ezzel olyan nyűgös már estére, hogy nem bírunk vele.

Ha 2x altatom, akkor meg már annyira kitolódik a második, nagyon nehéz lerakni, van már 5 hogy elalszik. De utána meg este nagyon rosszul alszik, mert álmos, de nem eléggé, és éjfélig kínlódik.

Este mindkét verzióban sokszor kel...

Mit rontok el???


2020. dec. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egy alvás a jobb megoldás, mert néhány hét alatt beleszokik, utána nem lesz gond a délután.

Sajnos ez ezzel jár, amikor egy alvás kevés, kettö meg sok,ilyenkor a kettöt eröltetni nem jó, mert csak egyre nehezebb lesz, ha meg az egy alvásnál maradtok, akkor kis idö alatt átáll arra.

2020. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rontasz el semmit, úgy tűnik, most van az átállás a 2 alvásról 1 alvásra... Sajnos ez ilyen, és pont ilyen lesz, amikor az 1 alvást hagyja el... Nincs rá megoldás, ki kell böjtölni. (Esetleg reggel keltheted korábban, hogy hamarabb jöjjön el az első alvás, vagy az első alvás végén ébreszted, hogy hamarabb aludjon el másodszor. Netán az esti fektetést hozhatod előrébb... De ezek sem lesznek tökéletes megoldások, ki kell várni, amíg átáll a kevesebb alvásra...) Kitartást!
2020. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most áll át. Az nálunk is majd 2 hét kemény szívás volt
2020. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. dec. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!