Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esténként órákig cicin van és...

Esténként órákig cicin van és kapálózik is.Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 1hónapos múlt.Napközben kezd kialakulni az alvása.Esték viszont borzalmasak.Fürdés után cici van és alszik egy fél órát.Aztán onnantól kezdve hol cicin van hol kézben hol leseget.De aludni nem akar 11 és éjfél körül alszik csak el nagynehezen.Tátog..tehát keres.Cicire rakom.Eszik is.Büfizik is.Mégis kapálózik és húzkodja magát.Csak anyatejes.

Arra hogy tudom.rászoktatni hogy olyan 9körül aludjon és ne keljen fel reggelig úgy éber?

Igazából egy szavam sem lehet mert ha elalszik 11-12fele 1x max 2x kel reggel 7-8ig akkor kelek énis a nagyot keltenem kell online órára.

Csak jó lenne ha elöbb elaludna.Még a 10órába is beleegyeznék😊

Előre is köszönöm a válaszokat!

Tapasztalat valakinek?

Miért kapálózik ennyire?


2020. jún. 9. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém 6 hónapos és még mindig ezt csinálja, nálunk az jön be, ha nagyon lefárasztjuk fürdés előtt, így fél 10-10 körül már elalszik. De fél 9től hol cicizik, hol játszik. Cici közben pedig szétrúg.. nálatok még az lehet, hogy fáj a pocakja és azért ficánkol evés közben. Ja és cicizés közben youtuberól teszek be neki zenét, ez segít neki ellazulni és álomba szenderedni :)
2020. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2 hónapos korára lett jó az első babának..

Akkor már nem kellett este a “töltekezés”


A 2. Baba meg egyáltalán nem volt ilyen.. soha



Kapálózás

Nem teszed ár másik cicire?

Lehet csak komfortcicizne.. ahhoz aza mell kell, ami leürült annyira, hogy épp csak jön belőle? ha nem dokgozik érte rendesen..


Átalvás meg babafüggő..

Nekem nincs bajom azzal, ha kel.. csak aludjon vissza hamar

2020. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fajhat a hasa, az enyemnel bevalt a teljes tejfeherjementes dieta, de nekem a nagyobbik is erzekeny volt, a kicsinel tobb hettel elobb eszre ettem, abbahagytam, es megszunt hamar a hasfajas. (Minden tejtermeket, vagy azt tartalmazo etelt kerulok).


Lehet a kapalozas az eros tejleado-reflextol is, ha omlik a szajaba, arra a blokkszoptatas lehet megoldas.

2020. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!