Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért erőltetik az anyukák,...

Miért erőltetik az anyukák, hogy cseréljük ki a gyerekeik pelenkáját "gyakorlásképp? "

Figyelt kérdés

Abban a korban vagyok, hogy sorra születnek a babák a rokonoknál és barátnőknél.


Na most, bárkihez megyünk látogatóba és éppen kakál-pisil a gyerek, tuti elkezdik erőltetni, hogy cseréljem le én a pelust, próbáljam meg, gyakorolják. Mióta kismama vagyok, azóta pláne, merthogy ideje megtanulnom...


Van, aki nem mondja el mégegyszer, ha visszautasítom, de van, aki szabályosan erőlteti és nem érti, miért nem akarom kicserélni a gyerek pelenkáját.


Nem tudom, csak nekem vannak ilyen ismerőseim vagy minden anyuka azt hiszi, hogy az emberek más gyerekének a sz*ros pelenkáját szeretnék cserélgetni?



2020. dec. 10. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Talán rád akarják lőcsölni a sząros pelenkát.


De lehet tényleg jót akarnak.


Én pl sose cseréltem még ezelőtt pelenkát és mikor a kórházban voltam a babával, majdhogynem magamra utalva, alkottam egy két csodát. Tarkóig sząros lett a gyerek mert rosszul tettem fel.

2020. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Elképzelésem sincs, nem is hallottam ilyet soha. Én elvonulok a gyerekekkel, ha pelust kell cserélni, nem tartozik senkire sem a nemiszervük sem a végtermék...
2020. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem tartozik ez másra!

Az, ha valaki utánunk jön, nem zavar, de én biztos nem mutogatnám a lányomat mindenkinek.

Meg fogod magadtól tanulni, nem egyetemi tananyag

Csak azt akarják, hogy ne nekik kelljen

2020. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hívtam soha senkit pelenkázni, de volt aki jönni akart mert kíváncsi volt, hogy zajlik ez.
2020. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem hallottam. Amikor megszületett a lányom, eszembe sem jutott olyan, hogy ezt bárkire is ráerőltessem. Nem is cserélte senki a pelenkát, max vmelyik nagymama, de ő is csak segítség képpen. Pedig aztán volt itt látogatóban pár gyerek nélküli nagynéni.
2020. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Derjaderja ***** válasza:
91%
Én sem hallottam ilyet, nagy tapintatlanság a vendég és talán a gyermek felé is.
2020. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy ismerőseid vannak.
2020. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

ez mekkora baromság. ha más nem, megnézel egy youtube-videót oszt jóvan :D

én életemben nem pelenkáztam, a kórházban mutatták meg szülés után; császárom volt, úgyhogy először a férjemnek, és aztán ő nekem másnap. nem nagy ördöngösség.

2020. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak nézni és szagolni volt szerencsém, de nagyon kellemetlen az is. Nyilván a saját gyerekénél rendben van, de máséra senki sem kíváncsi. Tapintatlanságnak tartom vendéggel szemben.
2020. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szültem előbb, a terhes barátnőm kérte, hogy 2-3 alkalommal had rakja tisztába a lányomat, mikor együtt voltunk.

Tukmálni eszembe nem jutott volna.

2020. dec. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!