Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítitek el a sinlac-ot...

Hogy készítitek el a sinlac-ot? Melyik étkezésre kapja a baba?

Figyelt kérdés
Ha gyümölccsel adjátok, milyen arányban keveritek? Mennyi víz, hány kanál sinlac? Mennyi gyümihez?
2010. aug. 12. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elkészítés rajta van a dobozon. Azt pedig ki kell tapasztalni, hogy szereti jobban a kicsi. Az enyém pl. azt szerette, ha nagyobb része gyümölcs volt.
2010. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( azt én is látom ami a dobozon van... de azért köszi.
2010. aug. 12. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
én uzsonnára adom.nem szereti gyümölccsel,csak magában.
2010. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tízóraira adok neki gyümölcsöt és abba teszek egy-két kanállal, attól függően menyire lett híg a gyümölcspép.
2010. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem is vízzel csináljátok, hanem a gyümibe csak úgy bele?

Én tízóraira adtam ma először, mert úgy vettem észre, hogy nem elég tápláló neki, ha csak barit kap. Úgy csináltam, hogy 80ml vízhez raktam 3 evőkanállal, és ahhoz kevertem hozzá kb 100 ml barackot. Elég híg lett, de a dobozra írt adagolás felét csináltam.

2010. aug. 12. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Figyelj, szerintem olyan állagúra csináld, mint az üveges gyümölcspépek. Ha hígnak látod, adj még hozzá a porból! A barack magában persze hogy nem túl laktató, elég magas a folyadéktartalma. Még annyit, hogy én a Sinlacot mindenképpen vízzel keverném először ki. és pép helyett tehetsz a gyümölcsbe darált kekszet is, nagyon finom!Minden jót, üdv!
2010. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szükségtelen vízzel kikeverni és még gyümit hozzáadni, ennyit nem is egyik meg. Nekem a védőnő javasolta, hogy dúsítsam Sinlaccal a gyümit és főzeléket mert az én babámna sem vol elég csak a gyümi, egy óra múlva megint éhes lett. Ha belekeverek neki 1-2 kanál Sinlacot akkor ugyanúgy 3-4 óra múlva lesz éhes.

Én zöldségbe nem nagyon kevertem még, mert a fiamnak nem ízlik, szerintem is rossz zöldséggel. Azt burgonyáva dúsítom.


Szép napot.

2010. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!