Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz a kislányom első...

Holnap lesz a kislányom első szülinapja, és szomorkodom, mert minden rosszul jön össze. Hogy lépjek túl és ne legyek görcsös?

Figyelt kérdés

Annyira vártam, és sajnos rágörcsöltem, hogy tényleg jó legyen. De a tortát elrontottam, a rokonok úgy jönnek, hogy pont egyszerre, akik nem bírják egymást, és még a hangulat is szar lesz 😔😔

Férjem dolgozik, kutyafuttában tudok készülni rá... Egész este veszekedtem vele.

Olyan csalódott vagyok.

Tudom, a kicsi még nem fogja fel, de nekünk örök emlék marad.


2020. dec. 11. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, tulleszel rajta. És mindig az aktuális lesz az emlék. Nekünk most volt a lányom 12.szulinapja és valahogy már alig emlékszem az elsőre. Éljetek túl valahogy egy kis humorral. 😉 Boldog szülinapot a kicsinek! 🌹
2020. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 😊
2020. dec. 11. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fényképig számít. Az enyém már 14 múlt és csak a fénykép láttán emlékszem egy-egy villanásra abból a napból. Az igazi buli később jön, az elsőt mi akarjuk nagyon különlegesnek megélni (érthető módon), de amikor a gyerek is aktívabb résztvevője, akkor lesz igazi ünnep.
2020. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz a kicsivel, és tojd le a többieket. Ha vitáznak vagy kötekednek csapj közéjük. A te gyereked, ráadásul szülinapja van és még vendégségben is vannak, viselkedjenek és próbálják élvezni. Ha nem megy haza lehet menni.


Én nem is hívtam meg senkit úgy nagyon. Az öcsém, párom húga, és két nagymama. (nagypapa nincs).

Nem azért, mert nem tehettem volna meg, vagy nincs több rokon aki közel áll, de nem hiányzott a balhé és a plusz munka nekem. Aki akart úgyis jött volna hívatlanul is, rossz szokásuk.


Tortát én mondjuk vettem, külön szóltam, hogy egy évesnek így csínján a cukorral,az enyém amúgy is nagyon pörgött.

Díszletet viszont csináltam saját kezüleg majdnem egy hétig vagdaltam és pepecseltem szabad időmben.

Kit érdekel, hogy nem emlékszik majd rá, akkor is az első szülinapja volt és fontos mint mindegyik :)

2020. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Az előző hozzászólásomhoz: én pl. a 6. szülinapjára emlékszem leginkább, igaz akkor éppen iskolakezdés előtt egy hónappal a szülinapi bulin törte el a kezét, pont azt amivel írni kezdett volna négy héttel később... (Aztán mégis megtanult írni/olvasni.)
2020. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyire a lányod lenne a fontos, akkor a hangulatot, családi légkört tartanád fontosnak, mert ő azt erzi.


Minek veszekedsz az apjával, ha neked szar, legyen neki is mi?


Kit érdekel a torta? Lanyodat biztos nem.


Te rontod el az egészet a viselkedeseddel! Legalább a pároddal osszetartanal hogy a gyereknek ne azzal teljen a szulinapja, hogy az anyja sárkány.

2020. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Akkor leszel igazán szomorú, ha a nagy ünneplés közepette jól összeszedtek valamit.
2020. dec. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Mi sem tudtunk első szülinapot ünnepelni sajnos itta korona miatt. Vagyis hogy emiatt nem hívtunk vendégsereget.magunkban voltunk csak,így jól sikerült úgymond. Viszont lelkileg nekem is nehéz volt,mert elég traumatikus szülésem volt és folyton azt éltem újra az előtte lévő napon. Lehet te is emiatt vagy feszült? Mindenesetre próbáld meg elengedni, veszekedni máskor is lehet, most örülj hogy van egy szép gyereked és egy férjed, saját kis család, becsüld meg őket. Minden más csak külsőség,azok miatt nem éri meg elrontani a nagy napot. A rokonok meg menjenek haza ha nem tudnak viselkedni.
2020. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!