Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, ti is...

Kisbabás anyukák, ti is ennyire erőtlenek vagytok?

Figyelt kérdés
Egész nap kb a fején pörög az egyévesem, közben igyekszem a háztartást vinni, valami kaját rittyenteni. Mire elalszik semmi erőm már semmihez, pedig mindig arra várok, hogy mikor tudom majd kiselejtezni pl a konyhaszekrényt, megtervezni a karácsonyi menüt, ilyesmi, de egyszerűen semmi agyi kapacitásom rá, ha végre nyugi van. Más is úgy érzi teljesen le van szívva az agya és ha végre nyugi van csak netezget céltalanul?
2020. dec. 12. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én, inkább fizikailag vagyok lefáradva.


Itt egy totyogó, felújítás, termédek ház körüli munka, szigorú cukordiéta és 35 hetes terhes vagyok.


Az agyam folyamatosan pörög, hogy mit kellene és hogyan csinálni, de napok óta semmi erőm.


Éjszakánként csak 3 órát tudok aludni, mert vagy a fejem fáj, vagy a savam van fenn, vagy a pocakban pörög a kicsi,vagy a temérdek teendő nem hagy aludni 🙈

2020. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Jelen. :) Én időről időre belesüppedek ebbe a helyzetbe.. akkor jön az, hogy a férjem hosszabb időre átveszi, én meg megyek egy órára a fürdőkádba.

Sokat van amúgy a lányunkkal, nekem is rengeteget segít, de akárhogy is, amíg dolgozik, addig a lányunk rajtam csüng és most bizony ilyen korszaka van. Szóval ha van segítséged, akkor töltődj kicsit aztán újra könnyebb lesz.

2020. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jelen, 14 hònapos tornàdò làny mellett mèg mindig csak tùlèlek ùgy èrzem. Vannak jobb ès rosszabb napok, sokszor főzni sem tudok, mert tèpi le ròlam a ruhàt.

Ami talàn segìt, hogy előző nap bekèszìtem a sorozatot/könyvet, amit szeretnèk.

2020. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5 hós a kislányom, elért abba az időszakba, hogy végre szemléli is a világot, de egyedül nincs el. Ha lerakom, üvölt, mert velem akar lenni, kendőben is max 20 percig van el. Jön a foga, fáj neki, nyűgös, napközben alig alszik, ami moatt még nyűgösebb. Sokszor reggelizni sem tudok, vagy haladni a teendőimmel. :( Tudom, még ezt az időszakot is vissza fogom sírni, de néha én is úgy érzem, hogy menten összerogyok. Nálunk is házfelújítás megy, az intéznivalók pörögnek a fejemben, sokszor arra sem emlékszem szétszórtságomban, ami 5 perccel előtte történt. 🙈
2020. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma igen 😂😂
2020. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: 4 honaposan kezdodott nala? Elotte nyugis volt?
2020. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Pár hete van, hogy nincs el a járókában. Vannak neki benn függő játékok, zenélő forgó, fejlesztő képek kétoldalt. Eddig ha beraktam, játékot adtam a kezébe, felhúztam a forgót, akkor elvolt magában a játékokkal, addig én tudtam csinálni a dolgom. Most már nem szeret egyedül lenni benne, max akkor, ha ott állok felette. Annak meg sok értelme nincs. 🤨

2020. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!