Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos kislányom pár napja...

5hónapos kislányom pár napja nem akarja megenni a tápszert. A bébi ételt a tejpépet megeszi. Kb 2szer eszik igy csak tápszert. Ha kinálom neki kiköpi? Eddig szerette. Lehet hogy megunta az izét? Szerintetek? Mit csináljak? Más tápszert próbáljak ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj másikat, ez jó ötlet. Milyet kapott eddig?


Az én fiam 6 hónapos, 5,5 hónaposan váltottunk követő tápszerre, Beba 2-es, vaníliás, nagyon bírja :-)

Amúgy ő is kétszer eszik tápot, reggel meg este, különben tejpép, gyümölcs, délben meg főzelékféle


Ninuminu (3 gyerekes)

2010. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, ahogy megtapasztalta a finom ízeket, nem kellett a pocsék HA tápszer. Én ízesítettem neki turmixolt gyümölccsel, azóta az is elfogy. de próbálhatsz más fajtát is, nekünk nem jött be.
2010. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!