Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nagyon...

3 hónapos kislányom nagyon rosszul alszik éjjel? Mit próbáljak ki?

Figyelt kérdés

Éhesnek nem volt éhes, mert próbáltam etetni. De még mellettem sem volt jó.

Jár keze lába, feje.

a foga még nem látszodik, hogy jönne.

éjjel is össz-vissz talán 2 órát aludtunk.

nem sír csak nyöszörög.



nappal sem tudok pihenni, mert max 20 perceket alszik a két evés között, és van már egy 4 évesem, de vele nem volt ilyen problémám.


2011. júl. 23. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sír,csak nyöszörög,akkor ne menj oda hozzá és ne vedd ki az ágyából. Lehet,hogy már a foga is kínozza.
2011. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb fél óra nyöszörgés után elkezd sírni. és legalább 3-4 szer megnyugtatom, de már annyira fáradt vagyok, hogy inkább mellém veszem, de ott sem alszik nyugodtan.
2011. júl. 23. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostanában nekünk is rosszul alszik, bár nem ennyire. Mi fogra gyanakszunk, mert egy hete öltögeti a nyelvét, mindent a szájába tol, nyálzik stb. A tetejében frontok vannak össze-vissza, ez is lehet ok sajnos. Plusz tegnap kapott oltást. :S No meg elvileg 3 hónapos korban van növekedési ugrás is.

Nekünk a védőnő tegnap azt javasolta, hogy próbáljuk megitatni éjszaka, amikor kel, de ha nektek ennyire gyakran, akkor nem tudom. Esetleg cumi?

2011. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

van cumink, de 2 percenként kiköpi.


két gyerekes anyuka lévén nagyon tanácstalan vagyok.

2011. júl. 23. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ki szokott esni a szájából, bár ő nem konkrétan kiköpi, egy idő után ha többször visszatesszük, akkor jobb szokott lenni. De akkor sajnos nem tudom. :(


A foga amúgy attól még jöhet, hogy nem látszik, ha mozognak a fogcsírák azt is megérezheti, legalábbis én ezt olvastam.

2011. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!